شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1399/10/04 شناسه خبر: 1680717
مسئول بسیج هنرمندان خراسان شمالی خبر داد:

ارسال ۲۲۱ اثر به دبیرخانه جشنواره رازهای ارغوانی خراسان شمالی/ راه یافتن یک اثر از استان به جشنواره کشوری

ارسال ۲۲۱ اثر به دبیرخانه جشنواره رازهای ارغوانی خراسان شمالی/ راه یافتن یک اثر از استان به جشنواره کشوری
جواد اسماعیل زاده با اشاره به اینکه ۲۲۱ اثر به جشنواره سراسری شعر "رازهای ارغوانی" استان راه پیدا کرد، گفت: در این جشنواره 18 اثر به بخش آثار برتر استانی و یک اثر به مرحله کشوری راه پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد اسماعیل زاده، مسئول بسیج هنرمندان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: جشنواره رازهای ارغوانی در  محورهای ، مکتب سلیمانی، جهش تولید، اقتدار و بالندگی ، شکست تحریم­ های ظالمانه، الفبای ایثار ، کمک های مومنانه، رازهای ارغوانی، زخم های شعله ور، سبک زندگی اصیل اسلامی، ایرانی برگزار شد.

وی ادامه داد: ۲۲۱ اثر به جشنواره رازهای ارغوانی ارسال شد که آثار توسط داوران جشنواره بررسی و 18 اثر به مرحله استانی و یک اثر برگزیده کشوری شد.

اسماعیل زاده افزود: دشمن در بحث تهاجم فرهنگی هر روز  قوی تر از دیروز عمل می کند و نیاز است تا ما نیز سلاحی بازدارنده در مقابل این حرکت های دشمن داشته باشیم.

مسئول بسیج هنرمندان خراسان شمالی  با بیان اینکه طی هفته های گذشته محتواهای زننده ای در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: متاسفانه بعد از انتشار این مباحث نیز مسئولان مربوطه هیچ برنامه برای مبارزه یا پیشگیری از آن در دست اقدام قرار نداده اند.

اسماعیل زاده تولید محتواهای هنری را یکی از راه های مقابله با این حرکت های دشمن خواند و افزود: قطعا از زبان هنری می توان جهت آموزش تبیین آرمان های انقلاب و ترویج سبک زندگی اسلامی و اصیل استفاده کرد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

https://www.dana.ir/1680717
ارسال نظر
نظرات