شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/04 شناسه خبر: 1680828
مطالبه نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی از رییس قوه قضاییه کشور؛

نگرانی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی از خروج قضات با تجربه از استان

نگرانی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی از خروج قضات با تجربه از استان
حجت الاسلام رضا نوری از رییس قوه قضاییه کشور درخواست کرد: قضات با تجربه شاغل در خراسان شمالی به دیگر استان ها منتقل نشوند و در استان بمانند تا مشکلات دادرسی به پرونده ها کمتر بشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار عصر اترک، حجت الاسلام رضا نوری، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور آیت الله سید ابراهیم ریسی رییس قوه قضاییه کشور تشکیل شد با تاکید بر این نکته همچنین اظهار کرد: وضعیت نابسامان بورس کشور به تهدید و دغدغه ای بزرگ برای تمامی سرمایه گذاران از جمله سرمایه گذاران خراسان شمالی در این بازار مالی شده است که خواستار رسیدگی به وضعیت این بازار مالی هستیم.

حجت الاسلام نوری یادآور شد: بسیاری بخشی از زندگی خود را فروختند و در این بازار مالی سرمایه گذاری کردند اما مدتی است که با اتفاق نابسامانی در این بازار، مشکلات اقتصادی، معیشتی و خانوادگی برای این سرمایه گذاران بوجود آمده است.

وی همچنین با اشاره به نوسان قیمت کالا و خدمات و عدم ثبات در بازار ، خواستار اعمال نظارت ها و بازرسی ها با دقت هر چه بیشتر در بازار و بر قیمت ها شد.

وی در ادامه به اشتغال کشاورزی و دامپروری در خراسان شمالی اشاره کرد و گفت: در خراسان شمالی اشتغال و منبع درآمد بخش عمده ای از مردم این استان فعالیت کشاورزی و دامپروری است، با این وجود، این فعالیت ها تحت تاثیر نوسان قیمت نهاده ها دچار مشکل شده اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: درصورتیکه قیمت نهاده ها ساماندهی نشوند، در سال های پیش رو تولید در این بخش اقتصادی دچار مشکل خواهد شد.

حجت الاسلام نوری در خاتمه بر تداوم مبارزه با فساد تاکید کرد و افزود: مبارزه با فساد و مفسدان مطالبه مهم مردم از قوه قضاییه است.

انتهای پیام/قهرمانی

https://www.dana.ir/1680828
ارسال نظر
نظرات