شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1399/10/05 شناسه خبر: 1680862
معاون سازمان صمت قزوین مطرح کرد؛

اختلال در سیستم تولیدوعرضه؛ عامل گرانی تخم‌مرغ/ قیمت مصوب ۳۰هزار تومان تعیین شد

اختلال در سیستم تولیدوعرضه؛ عامل گرانی تخم‌مرغ/ قیمت مصوب ۳۰هزار تومان تعیین شد
علی‌اکبر کبیری، معاون سازمان صمت استان قزوین گفت: قیمت تخم‌مرغ در عمده فروشی هر شانه‌ ۲ کیلویی به قیمت ۲۸ هزار تومان و برای مصرف‌کننده شانه‌ای ۳۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر کبیری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ درباره افزایش قیمت تخم مرغ در بازار اظهار کرد: در بحث تخم مرغ به دلیل مشکلاتی که در تولید و عرضه وجود داشت، جلساتی با اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار استان برگزار شد و قیمت این محصول در سطح عمده فروشی و خرده فروشی را مشخص کردیم.

وی افزود: قیمت تخم‌مرغ در عمده فروشی هر شانه دو کیلویی به قیمت 28 هزار تومان و برای مصرف‌کننده شانه‌ای 30 هزار تومان عرضه می‌شود؛ اکنون عرضه تخم‌مرغ در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان با قیمت مصوب صورت می‌گیرد.

مردم گران فروشی را گزارش دهند

معاون سازمان صمت استان قزوین بیان کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروشی در صورت نیاز می‌توانند با مراجعه به اتحادیه تخم‌مرغداران استان و بنکداران توزیع‌کننده تخم‌مرغ در خیابان شهید انصاری تخم‌مرغ را با قیمت مصوب تامین کنند.

کبیری، علت گرانی تخم‌مرغ را مشکل کشوری و سراسری دانست و عنوان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته در استان، با مرغداران استان و تولیدکنندگان تفاهم کردیم که به اندازه نیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروشی، تخم‌مرغ تامین کرده و با قیمت مصوب عرضه شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن 124 به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1680862
ارسال نظر
نظرات