شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/10/05 شناسه خبر: 1680996
تکمیلی/مقابله قاطعانه دستگاه قضا با اراذل و اوباش؛

رسیدگی به پرونده شهادت مرزبان گلستانی آغاز شد/ ۹ نفر دستگیر شدند

رسیدگی به پرونده شهادت مرزبان گلستانی آغاز شد/ ۹ نفر دستگیر شدند
رئیس کل دادگستری گلستان از رسیدگی ویژه به پرونده مرزبان گلستانی که در درگیری با اراذل و اوباش کرند به شهادت رسید، خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ هادی هاشمیان با تشریح جزئیات بیشتر از درگیری شب گذشته اشرار و اوباش در منطقه کرند، گفت: در پی گزارش اهالی منطقه مبنی بر توزیع مشروبات الکلی و موادمخدردر یک سفره خانه در روستای کرند، فرمانده هنگ مرزبانی همراه با دو سرباز وظیفه دیشب با دستور قضایی برای بررسی موضوع راهی محل می شوند.

وی افزود: پس از ورود ماموران برای بررسی موضوع گزارش، ۹ نفر از اراذل و اوباش با ماموران درگیر و یکی از اراذل سابقه دار با ضربات چاقو ماموران را زخمی و فرار می کند.

رئیس کل دادگستری گلستان تصریح کرد: پس از انتقال زخمی ها به بیمارستان، فرمانده هنگ مرزبانی به شهادت رسیدند و حال سربازان خوب است.

هاشمیان ادامه داد: بلافاصله ضارب اصلی و همه اراذل و اوباش دستگیر شده اند و برای تکمیل تحقیقات فعلاً در آگاهی گنبدکاووس هستند.

وی اذعان کرد: پرونده از دیشب در دادگاه عمومی داشلی برون تشکیل و دستورهای قضایی لازم برای پیگیری صادر شده است.

رئیس کل دادگستری گلستان در خاتمه گفت: کرند یکی از مناطق امن استان است و اجازه نخواهیم داد عده ای با عربه کشی و قدرت نمایی این امنیت را خدشه دار کنند.

مقابله قاطعانه پلیس با مجرمان و اراذل و اوباش

بهزاد ابراهیمی فرمانده مرزبانی گلستان هم درباره شهادت مرزبانی که بامدادجمعه 5 دیماه درکردند گنبدکاووس به شهادت رسید، اظهار کرد: این مرزبان گلستانی در راستای اجرای دستور قضایی مبنی بر دستگیری یکی از اراذل و اوباش، طی درگیری با تعدادی از اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی به وسیله سلاح سرد مجروح و به درجه رفیع شهادت نائل آمد و دو سرباز وظیفه هم مجروح شدند.

وی با بیان اینکه تعدادی از متهمان با استفاده از تاریکی هوا فرار کرده بودند، افزود: با تلاش مرزبانان، تاکنون متهم اصلی و تعداد هشت نفر از افرادی که در درگیری حضور داشتند در کمتر از چند ساعت دستگیر شدند.

ابراهیمی با تاکید بر مقابله قاطعانه پلیس با مجرمان و اراذل و اوباش تصریح کرد: در بین این افراد تعدادی از اراذل اوباش معروف حضور دارند که سابقه چندین دستگیری، درگیری و سرقت مسلحانه، نزاع و به مخاطره انداختن امنیت مردم، تیراندازی مستقیم به سمت شهروندان برای خودنمایی و مجروح کردن مردم، تجاوز به عنف و حمل سلاح در پرونده داشته و تحت تعقیب مراجع قضایی هم بودند.

بامداد جمعه 5 دیماه در درگیری دیشب اراذل و اوباش با هنگ مرزی اترک، «نبی‌الله خطیری» فرمانده گروهان مرزی «کرند» به شهادت رسید و دو سرباز زخمی شدند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1680996
ارسال نظر
نظرات