شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/10/06 شناسه خبر: 1681173
نماینده ساوجبلاغ:

جذب 30 درصد از 1250 میلیارد تومان تسهیلاتِ کرونایی البرز!/ اصناف ورشکسته‌اند؛ آقایان دم از کاهش بیکاری می‌زنند

جذب 30 درصد از 1250 میلیارد تومان تسهیلاتِ کرونایی البرز!/ اصناف ورشکسته‌اند؛ آقایان دم از کاهش بیکاری می‌زنند
علی حدادی گفت: مسئولین البرز در حالی از کاهش آمار بیکاری خبر می‌دهند که از 1250 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص داده شده به استان در زمینه کرونا، تنها 30 درصد را جذب کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: حرف مشترک جوانان البرز اشتغال است و آمار اعلام شده از روند کاهش بیکاری در استان را نمی پذیرم.

علی حدادی با اشاره به اینکه مسئولین باید آمارهای واقعی و موجود در کف جامعه را ارائه دهند، افزود: در همین مسئله کرونا، آقایان نتوانستند تسهیلات کرونا را برای البرز جذب کنند.
 
وی اظهار داشت: سوال من این است که چرا تنها 30 درصد از تسهیلاتی که برای کرونا به استان البرز داده شده است، جذب شده است؟
 
حدادی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا اصناف، سالن های ورزشی و دیگر بخش ها آسیب فراوانی دیده اند تسهیلات اختصاص داده شده به کرونا در البرز باید شفاف سازی شود. 
 
وی گفت: تسهیلات را باید به آسیب دیدگان کرونا ارائه دهند تا اقتصاد و اشتغال خود را رونق بدهند، اگر بگوئیم نداریم بحث دیگری است اما مشکل این است که داریم و نمی توانیم.
 
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان داشت: متاسفانه از 1250 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده به البرز در قالب تسهیلات کرونا، 30 درصد جذب شده است در نتیجه باید این مسئله عیب یابی و رفع شود.  
 
22 آذر 99، حسین فلاح نژاد مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی البرزاعلام کرده بود؛ باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کل کشور نرخ بیکاری در البرز روند کاهشی داشته است.
 
همچنین 30 شهریور سال جاری جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار البرز اعلام کرد: استان البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه اول کشور را به دست آورده است.
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681173
ارسال نظر
نظرات