شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/10/06 شناسه خبر: 1681249
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد تصریح کرد:

برگزاری "چله بیداری" به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی در یزد

برگزاری "چله بیداری" به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی در یزد
قطبی راوندی رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد از اجرای ویژه برنامه هایی برای اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید قطبی راوندی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص برنامه های بسیج دانش آموزی در رابطه با اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: یکی از برنامه های بسیج دانش آموزی برپایی پویش بین المللی نسل سلیمانی است که دانش آموزان با مراجعه به سایت www.naslesoleimani.com می توانند در این پویش شرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد افزود: یکی دیگر از برنامه های بسیج دانش آموزی ایجاد پویش موضوعاتی تحت عنوان "قهرمان من" شامل خاطرات و داستان هایی از سردار سلیمانی، "خبرنگارشو" ساخت کلیپ ۲ دقیقه ای با سوال اگر حاج قاسم نبود چه می شد؟، "خط و نشان" ارسال پیام آتشین به قاتلین سردار سلیمانی، "ضربه ی کاری" در رابطه با انتقام راهبردی از قاتلین سردار سلیمانی است.

وی اضافه کرد: اجرای ویژه برنامه ای تحت عنوان چله بیداری که در این برنامه یک سری مقالات در رابطه با شهید سلیمانی نوشته می شود و پویش هایی در فضای مجازی اعم از موشن گرافی، اینفوگرافی و نقاشی برای سالروز شهادت حاج قاسم طراحی می شود.

قطبی در پایان عنوان کرد: کار اساسی دیگر بسیج دانشجویی نگارش 4 هزار مقاله دانش آموزی به نیت 4000 هزار شهید در دومین کنگره شهدا استان یزد است و در کنار آن مقاله ای برای شهید شاخص حاج قاسم سلیمانی هم در دستور کار است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681249
ارسال نظر
نظرات