شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/10/06 شناسه خبر: 1681261
پروفسور رمضانی:

فداکاری شهید سلیمانی در تامین امنیت، فرصت فعالیت‌های علمی را فراهم کرده است

فداکاری شهید سلیمانی در تامین امنیت، فرصت فعالیت‌های علمی را فراهم کرده است
پژوهشگر برگزیده کشور در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: فرصت فراهم‌شده برای تحقیق، پژوهش و سایر فعالیت‌های علمی در سایه امنیتی است که به برکت تلاش، فداکاری و ازخودگذشتگی سربازان و سرداران به دست آمده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پروفسور علی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: طبیعی است که امنیت، نقش بسیار زیادی در آرامش و آسودگی یک ملت و کشور دارد و اگر امنیت نباشد هیچ کاری نمی‌توان انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: امنیت در کشور با فداکاری سرداران شایسته‌ای مانند شهید قاسم سلیمانی و مدافعان مرزهای این کشور فراهم شده که ما با خیال راحت و آسوده می‌توانیم به پژوهش، آموزش و فعالیت‌های علمی بپردازیم.

رمضانی تصریح کرد: اگر فضای ناامنی برکشور حاکم باشد، امکان پژوهش یا آموزش قوی سلب می‌شود.

عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه زنجان گفت: اگر ما می‌توانیم پژوهش مناسب انجام دهیم یا اقشار مختلف مردم هر کدام به نحوی می‌توانند در زمینه‌های مختلف از جمله علمی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی، اقدامات و تکنیک‌هایی را یاد گرفته و رونق و جهش تولید در کشور وجود داشته باشد، تمام این فعالیت‌ها در سایه امنیت اتفاق می‌افتد.

وی با بیان اینکه امنیت، مهمترین فاکتور در هر کشوری است، اظهار داشت: اگر امنیت و آرامش نباشد، هیچ یک از اقشار مختلف جامعه از محقق و پژوهشگر گرفته تا تولیدکننده، نُقصان دیده و نمی‌توانند به اهداف خود برسند.

رمضانی با تاکید بر اینکه تمام این فعالیت‌ها و توفیقات فقط به برکت حراست و دفاع از مرزهای کشور حاصل می‌شود، خاطرنشان کرد: امنیت، لازمه اصلی انجام فعالیت‌های مختلف است.

پژوهشگر برگزیده کشور یادآور شد: مردم نیز ارزش کار مدافعان و جبهه مقاومت را می‌دانند و قدرشناس افرادی هستند که جان عزیز خود را در راه دفاع از میهن، فدا کرده‌اند و ارج لازم برای فداکاری آن‌ها را دارند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681261
ارسال نظر
نظرات