شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:14 منتشر شده در مورخ: 1399/10/06 شناسه خبر: 1681396
همزمان با چهلمین روز شهادت دکتر فخری زاده؛

یادواره شهدای هسته ای در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود

یادواره شهدای هسته ای در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل از برگزاری یادواره شهدای هسته ای در اردبیل خبرداد و گفت: این یادواره بزرگ همزمان با چهلمین روز شهادت دانشمند هسته ای کشورمان دکتر فخری زاده در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، علی واحد مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی یادواره شهدای هسته ای که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، گفت: همزمان با ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)  و به مناسبت چهلمین روز شهادت دانشمند هسته ای کشورمان دکتری فخری زاده ، یادواره شهدای هسته ای در اردبیل برگزار می شود.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات این یادواره پرداخت و گفت: با توجه به وضعیت کرونایی حاکم بر استان اردبیل این یادواره بزرگ با سخنرانی سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) و ارتباط تصویری با همسنگران این دانشمند هسته ای کشورمان و همچنین فرزند برومندشان، ساعت 10صبح روز 16دی ماه  در سالن شهید خودسانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

وی به اهمیت آشنایی نسل جوان بویژه دانشجویان و طلاب با ایثار و فداکاری های دانشمدان هسته ای کشور پرداخت و گفت: از ظرفیت های فضای مجازی به ویژه وبینار بهرمند خواهیم شد.

عباس فنی اصل وعاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این جلسه از امادگی کامل دانشگاه محقق اردبیلی برای برگزاری این همایش بزرگ خبرداد و گفت: 16دی ماه همزمان با سالروز شهادت محمد حسین علم الهدی از فرماندهان دانشجوی دوران دفاع مقدس است و این اهمیت برگزاری یادواره شهدای هسته ای در این دانشگاه را چند برابر می کند.

وی با بیان اینکه دانشجویان امروز در اوج تهاجمات بی امان فرهنگی دشمنان اسلام  هستند برگزاری یادواره های شهدا را چراغ راه آنها برای تداوم مسیر انقلاب دانست و گفت: محافل شهدایی همواره برای دانشگاه محقق اردبیلی دارای برکت بوده است.

معاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی از فضا سازی مناسب ایام پرحادثه دی ماه در دانشگاه محقق اردبیلی خبرداد و گفت: با اینکه دانشگاه ها بدلیل شرایط کرونایی  از حضور فیزیکی دانشجویان کم بهره هستند ولی برنامه های علمی و فرهنگی دانشگاه ها برای دانشجویان  و اساتید تعطیل نشده و همچنان به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش سبلان ما جلسه هماهنگی یادواره شهدای هسته ای کشور با محوریت دانشمند شهید محسن فخری زاده بعد از ظهر امروز با حضور واحد مدیرکل بنیاد حفظ آثار  و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل، جمشیدی مسئول بسیج ادارات، حجت الاسلام عابدی مسئول امور روحانیون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، عباس فنی اصل معاون فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی  و نمایندگان بسیج دانشجویی و بسیج اساتید در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681396
ارسال نظر
نظرات