شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681462
سرمایه‌گذار آزادراه:

ورودی و خروجی‌های آزادراه تبریز _سهند باید تکمیل شود/ روشنایی مسیر تعبیه می‌شود

ورودی و خروجی‌های آزادراه تبریز _سهند باید تکمیل شود/ روشنایی مسیر تعبیه می‌شود
برزگر گفت: آزادراه تبرز سهند تازه افتتاه شده و هنوز نواقصی دارد که به مرور زمان تکمیل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، اسماعیل برزگر، مجری طرح و سرمایه‌گذار آزادراه تبریز _ سهند در جمع خبرنگاران در خصوص ایرادات وارده به این اتوبان گفت: در محورهای منتهی به شهرک صنعتی، بدلیل عدم رعایت ورود و خروج‌ها، بار ترافیکی مسیر افزایش می باید. نامه نگاری شده تا ظرف ۷۲ ساعت مشکل خود را حل کنند در غیر اینصورت مسیر آنها مسدود می شود. 

وی با بیان اینکه تمام موارد ایمنی آزادراه در کمیسیون مربوطه بررسی شده، افزود: تابلوهای راهنمایی فعلا در مسیر موجود نیست و نظر به کوهستانی بودن منطقه، سعی در حل مشکل روشنایی هستیم.

برزگر ضمن تاکید بر اینکه جاده به هیچ عنوان مشکلی ندارد، افزود: تابلوهای اطلاعاتی و کنترل سرعت و تابلوهای اخذ عوارض تا دو ماه آینده تکمیل می شود.

وی با بیان اینکه بهره برداری این مسیر ترافیک شهر سهند را ۲۵ درصد کاهش داده، گفت: این آزاد راه در منطقه کوهستانی بوده و نمی توانیم جلوی بارندگی را بگریم لذا رانندگان باید تجهیزات ایمنی، زنجیر چرخ و چراغ های مه شکن و .... همراه داشته باشند.

مجری طرح و سرمایه گذار آزادراه تبریز _ سهند در خصوص عدم انتن دهی تلفن همراه در این مسیر گفت: این مساله جزو وظایف وزارت فناوری اطلاعات می باشد و از تعهدات ما نمی باشد.

وی همچنین در مورد تصادفات روزهای اول در این آزادراه گفت: برخی خودروها مسیر را خلاف جهت می آمدند که حادثه ساز شد.

برزگر در مورد موضوع اخد عوارض در آزادراه تبریز سهند نیز گفت: مبلغ عوارضی ۳ هزار تومان است اما فعلا تردد در این مسیر رایگان است و بهد از لایه ریزی نهایی و تکمیل مسیر، عوارض اخذ می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681462
ارسال نظر
نظرات