شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681579
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

توزیع غذای گرم و سبدغذایی به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در خراسان شمالی

توزیع غذای گرم و سبدغذایی به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در خراسان شمالی
مجید الهی راد گفت: اطعام به صورت غذای گرم و توزیع سبدهای غذایی با استفاده از ظرفیت مردمی در مراکز نیکوکاری استان خراسان شمالی انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در جلسه ویدئو کنفرانس با محوریت بزرگداشت برنامه های هفته بصیرت و گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: این نهاد برای اطعام نیازمندان، تهیه و توزیع سبد غذایی و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت سردار دلها برنامه ریزی کرده است.

 الهی راد افزود: این اطعام به صورت غذای گرم و توزیع سبدهای غذایی با استفاده از ظرفیت مردمی در مراکز نیکوکاری انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بزرگداشت هفته بصیرت به ارزش گذاری برای حماسه 9 دی پرداخت و افزود: حماسه 9 دی یادآور حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت بزرگ ایران و بیعت با آرمانهای نظام و حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) است و به تعبیر رهبری معظم انقلاب که فرمود «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است » باید حق این ایام را به خوبی ادا نمود .

الهی راد زیر سوال بردن اصل دین و جایگاه مترقی ولایت مطلقه فقیه و هتک حرمت به ساحت امام حسین علیه السلام و عزاداری آن امام در فتنه ۸۸ را از زمینه های شکل گیری حماسه ۹ دی دانست و تاکید کرد: در این روز تاریخی نباید به شعار و تبلیغات اکتفا شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تقوامداری و داشتن بصیرت و تمسک به قرآن کریم و پیروی از معارف اهل بیت عصمت و طهارت را از جمله راههای نجات از فتنه دانستند.

وی اضافه کرد: سرکشی به خانواده شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی در راس برنامه های این مناسبت قرار بگیرد.

الهی راد در ادامه با بیان اینکه در شرایط سخت کرونایی مقررات آن در محیط اداره رعایت شود خاطرنشان کرد: اعتبارات دولتی محدود است لذا باید از ظرفیت خیران بیش از گذشته برای محرومان بهره جست.

وی به بررسی نیازها و اولویت بندی خانواده ها و آسیب های خاص در مددجویان برای رسیدگی به جامعه هدف این نهاد تاکید کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681579
ارسال نظر
نظرات