شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681619
در نشست خبری عنوان شد؛

جزئیات برنامه‌های بزرگداشت دهه بصیرت در شیروان/​​​​​​​ترور شهید سلیمانی رسوایی بزرگ برای آمریکا بود

جزئیات برنامه‌های بزرگداشت دهه بصیرت در شیروان/​​​​​​​ترور شهید سلیمانی رسوایی بزرگ برای آمریکا بود
حجت الاسلام حسین تکمیلی گفت: سردار سعداله زارعی معاون سیاسی سپاه قدس در زمان سردار دلها شهید سلیمانی، در برنامه محوری گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی حضور پیدا می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری شیروان، حجت الاسلام حسین تکمیلی،امام جمعه شیروان در جلسه برنامه ریزی دهه بصیرت و میثاق با ولایت در فرمانداری شیروان با محوریت گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی اتفاقات مهمی در دنیا شکل گرفت که خواری و زبونی آمریکا نتیجه رشادت‌های این شهید و شهدای مقاومت است.

وی ابراز داشت: آن هیمنه ای که آمریکا داشت از بین رفت آمریکا دچار شکست سیاسی شد و در عرصه‌های اقتصادی نیز به بن بست های بزرگی رسیده است و دیر نخواهد بود که به سرنوشت شوروی سابق دچار شود.

امام جمعه شیروان افزود: با انقلاب اسلامی ایران موازنه قدرت در دنیا عوض شد، قدرتی که در دست شرق و غرب بود تبدیل به مقابله جهان استکبار و مستضعفان شد. سردار سلیمانی در دنیا نماد و سنبل مقاومت است البته شهادت ایشان نشانه ترس آمریکا بود پس هرچقدر نام این شهید را بزرگ داریم، بهتر بشناسیم و بشناسانیم خدمتی به اصل انقلاب کرده ایم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شیروان تاکید کرد: در اولین سالگرد شهادت این شهید عزیز گرچه در شرایط بیماری منحوس کرونا به سر می بریم اما وظیفه داریم که سالگرد این شهید عزیز را به نحو احسن برپا داریم.

وی گفت: همزمان با سالگرد شهادت این بزرگوار چند مناسبت دیگر از جمله چهلمین روز شهادت شهید فخری‌زاده و دهه بصیرت وجود دارد که در سال ۸۸ با توجه به فتنه‌ای که صورت گرفت و بصیرتی که مردم از خود نشان دادند می‌توان آن را از برکات خفیه الهی نام برد که آن حضور مردم است.

حجت الاسلام تکمیلی گفت: برنامه محوری شهادت سردار سلیمانی با حضور مهمان کشوری، دکتر سعدالله زارعی معاون سابق سیاسی سپاه قدس در زمان سردار سلیمانی در دهم دی ماه و در مصلای امام خامنه ای این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

برپایی پویش های مجازی 

ریحانی فرمانده سپاه شهرستان گفت: علی رغم جلسات متعدد ستادی که در شهرستان برگزار کردیم تاکید شد جلسات ستاد بخشی در بخش ها صورت گیرد و همه پایگاههای بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند برنامه های محوری را در بخش ها و روستاها اجرا کنند و مکان هایی که شرایط برگزاری برنامه دهه بصیرت را ندارند می‌توانند به صورت پویش در فضای مجازی اقدام کنند.

وی گفت: آموزش و پرورش، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله اداراتی هستند که می توانند برنامه های شاخص تری در دهه بصیرت داشته باشند.

حجت الاسلام تقوی رئیس حوزه علمیه شیروان نیز در این جلسهگفت: قصد داریم به واسطه مبلغین، اساتید و طلاب حوزه علمیه برنامه روایتگری و خوانش سردار سلیمانی را در مساجد داشته باشیم.

وی پیشنهاد داد، کاروان خودرویی در سطح شهر با آذین بندی ماشین ها به تصویر زیبای سردار سلیمانی به حرکت درآید.

شاهرخ شاهرخی شهردار شیروان در حاشیه این جلسه گفت: سیاه پوشی سطح شهر، اطلاع رسانی عمومی، چاپ و انتشار تعداد زیادی از وصیت نامه شهید سلیمانی، پخش صدای سردار دلها، آذین‌بندی و نظافت خیابان شهید سردار سلیمانی، جمع آوری امضا از سوی مردم برای مقام معظم رهبری به جهت گرفتن انتقام سردار سلیمانی از اقداماتی است که توسط شهرداری و شورای شهر شهرستان اجرا خواهدشد.


ترور شهید سلیمانی رسوایی بزرگ برای آمریکا بود

فرماندار شیروان در پایان تاکید کرد: امسال مناسبتهای ویژه ای به دهه بصیرت اضافه شده است. سالگرد شهادت سردار سلیمانی به عنوان یک اتفاق بزرگ و رسوایی بزرگ که رسماً و علناً دست به یک ترور بزرگ زده‌اند.

مراتی با بیان اینکه ترور و تروریسم یک ادبیات محکوم در دنیاست، گفت: همچنین دهه بصیرت امسال  با چهلمین روز ترور شهید فخری زاده همزمان شده است  که این هم تکمیل کننده رسوایی آمریکا است.

فرماندار شیروان خاطر نشان کرد: برنامه هایی که قرار است اجرا شود باید بخاطر سردار سلیمانی با مسئولیت بیشتری اجرا شود و شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر نقش اساسی در برگزاری برنامه ها را داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681619
ارسال نظر
نظرات