شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681625
معاون سیاسی استاندار البرز؛

سهم ۵۱ درصد دورهمی خانوادگی از ابتلا به کرونا در البرز/ مرگ در کمین ۵ درصد مبتلایان است

سهم ۵۱ درصد دورهمی خانوادگی از ابتلا به کرونا در البرز/ مرگ در کمین ۵ درصد مبتلایان است
نورمحمد فردی گفت: تنها پنج درصد از بیماران مبتلا به کرونا در استان البرز جان خود را از دست می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز امروز یکشنبه درباره آخرین وضعیت شیوع کرونا در البرز گفت: خوشبختانه به جز کرج که در وضعیت نارنجی قرار دارد، سایر شهرستان های استان در شرایط زرد به سر می‌برند.

نورمحمد فردی با اشاره به اینکه مشاغل 1، 2 و 3 در شهرستان‌های دارای وضعیت زرد به فعالیت خود ادامه می‌دهند و حضور کارمندان در ادارات با شرایط دو سوم نیرو است، افزود: در وضعیت نارنجی نیز رسته ۱و۲ فعالیت دارند و ادارت با ۵۰ درصد ظرفیت فعال خواهند بود.
 
وی به تداوم منع مسافرت‌ و خروج پلاک بومی از البرز اشاره کرد و اظهار داشت: اگر شخصی سفر ضروری داشته باشد می‌تواند به فرمانداری محل سکونت مراجعه و برگه تردد دریافت کند، همچنین تصمیم گیری برای تغییر ساعت محدودیت ‌ها (9 شب الی 4 بامداد) به 10 شب، توسط ستاد ملی انجام می شود و از اختیارات استان‌ خارج است.
 
نورمحمد فردی در خاتمه تصریح کرد: تنها پنج درصد از بیماران مبتلا به کرونا در استان البرز جان خود را از دست می دهند در حالی که این آمار در برخی استان ‌ها بین ۲۰ تا ۳۰ درصد مبتلایان است، البته بیش از ۵۱ درصد از مبتلایان به کرونا در دورهمی‌های خانوادگی بود در نتیجه محدودیت تردد شبانه نقش مؤثری در کاهش آمار بیماری داشت.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681625
ارسال نظر
نظرات