شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681646
فرماندار ابهر خبرداد

افزایش بیماریابی با اجرای طرح شهید سلیمانی

افزایش بیماریابی با اجرای طرح شهید سلیمانی
وجیه‌الله نوروزی، فرماندار ابهر گفت: با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی میزان شناسایی بیماران کووید 19 در شهرستان ابهر افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وجیه‌الله نوروزی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: طرح شهید قاسم سلیمانی یکی از طرح‌های تاثیرگذار در شناسایی بیماران کووید 19 بوده و موجب خدمات رسانی مطلوب می‌شود.

 
وی با بیان اینکه با انجام تست‌های سریع در قالب طرح شهید سلیمانی، میزان بیماریابی روند مطلوبی داشته و به کاهش درگیری سایر افراد خانواده کمک می‌کند، افزود: یک هزار تست در شهرستان ابهر انجام شد که این امر موجب شناسایی بیماران شد.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی بخشی از بیماران در منزل و بخشی دیگر در نقاهتگاه‌ها نگهداری شده و خدمات لازم از سوی بسیجیان و مرکز بهداشت به این بیماران ارائه می شود تا دوره درمان خود را طی کنند.
 
فرماندار ابهر از بهبود آمار بیماران کرونایی در شهرستان ابهر خبرداد و گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزان ورود بیماران به بیمارستان ابهر کاهش یافته است.
 
نوروزی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در کنترل بیماری کرونا تاثیرگذار است، افزود: شناسایی افراد ناقل یکی از مهمترین ماموریت‌های طرح شهید سلیمانی است که موجب شناسایی سریع بیماران شده است.
 
وی از افزایش شناسایی بیماران کرونایی در شهرستان ابهر خبرداد و گفت: در حال حاضر میزان افراد بستری در بیمارستان به طور چشمگیری کاهش یافته است.
 
این مسئول با بیان اینکه عدم رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی موجب افزایش تعداد بیماران می‌شود، افزود: در حال حاضر یک چهارم تخت‌های بیمارستانی به بیماران کرونایی اختصاص یافته است.
 
فرماندار ابهر برضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم تاکید کرد و گفت: مردم می‌توانند عدم رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را اطلاع رسانی کنند تا با متخلفان برخورد جدی انجام شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1681646
ارسال نظر
نظرات