شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681653
در جلسه هماهنگی مناسبت‌های دی‌ماه شهرستان بناب مطرح شد؛

حفظ شعائر ملی و دینی در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی/ برنامه‌های مجازی در اولویت است

حفظ شعائر ملی و دینی در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی/ برنامه‌های مجازی در اولویت است
جلسه‌ هماهنگی برگزاری مراسمات حماسه ۹ دی، اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهری در محل فرمانداری بناب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انعکاس بناب، همزمان با فرارسیدن حماسه ۹ دی، اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ایام الله دهه مبارک فجر جلسه هم اندیشی در محل فرمانداری بناب برگزار شد.

حمید بالغ معاون فرماندار بناب در ابتدای جلسه گفت: در شرایطی واقع شده ایم که از یک سو بیماری کرونا ناخواسته بر جامعه سایه افکنده و از سوی دیگر ضرورت حفظ آرمان‌ها و شعائر ملی_دینی بدیهی است؛ لذا با اندیشیدن تدابیری، این دو مهم را برپاخواهیم داشت.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار بناب از تشکیل کمیته فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: تاکید این کمیته، بصورت غالب، بر فعالیت مجازی برنامه‌های مذکور خواهد بود که این مهم به مساعدت کامل خبرنگاران و فعالان فضای انجام خواهد گرفت.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه بناب  در ادامه به دهه بصیرت اشاره کرد و گفت: ۹ دی الی ۱۹ دی به هفته بصیرت نام گرفته است و مردم بابصیرت ما هرگز فتنه ۸۸ را فراموش نخواهند کرد، چرا که عده ای معاند، اتحاد و همبستگی ملت شریف را نشانه رفتند اما سرانجام حق بر باطل پیروز گشت.

وی با تاکید بر اهمیت زنده نگهداشتن این واقعه ی مهم افزود: مراسم ۹ دی بصورت مجازی برپا خواهد بود و سالگرد شهادت سردار سلیمانی نیز بصورت رژه ی موتوری همراه با حمل تصاویر ایشان با خودروهای همراه رژه، انجام خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب نیز در ادامه جلسه گفت: در صورت مساعد شدن شرایط سلامت کشور و نیز شهرستان، جهت برگزاری حضوری مراسمات، در کنار سایر ارگان‌ها خواهیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز طی این جلسه، با اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا، از برگزاری بازی های شطرنج بین استانی بصورت مجازی، به مناسبت دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی خبر داد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1681653
ارسال نظر
نظرات