شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/10/07 شناسه خبر: 1681690
حاشیه‌سازی بازهم در یک قدمی صدر؛

وقتی مالک تراکتـور در پازل حریف بازی می‌کند!

وقتی مالک تراکتـور در پازل حریف بازی می‌کند!
هر زمانی که تراکتور به یک قدمی صدر جدول رسیده است، یک حاشیه‌سازی از سوی مالک این تیم، تمام رشته‌ها را پنبه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، آرامش و آمادگی روانی مهمترین عنصر برای موفقیت در ورزش روز دنیا و به خصوص ورزش شطرنج‌گونه فوتبال است. این روزها همه کارشناسان به این اصل صحه می‌گذارند اما ظاهرا مالک تراکتور اعتقادی به آن ندارد.

در سه فصل اخیری که زنوزی مالکیت تراکتور را عهده‌دار شده، هر زمانی که سرخ‌پوشان به یک قدمی صدر و حرکت رو به جلو در جدول رسیده‌اند یک حرکت اشتباه و حاشیه‌سازی از سوی خود مالک تیم تمام رشته‌ها را پنبه کرده است.

دو فصل قبل در شرایط پنج شش هفته مانده به پایان فصل بود که یک باخت پرحاشیه و در ادامه حمله تند مالک تراکتور به دروازه‌بان تیم و اتهام تبانی و شرط‌بندی به یک بار شاکله تیم را از هم پاشید و تراکتور در یک قدمی صدر جدول و قهرمانی قافیه را باخت و در هفته‌های پایانی با افت محسوسی مواجه شد تا پرسپولیسی‌ها بار دیگر قهرمانی را تجربه کنند.

البته این اتهام تبانی به فروزان دروازه‌بان وقت تیم هیچگاه تایید نشد و در نهایت این بازیکن تبرئه شد.

فصل قبل همین شرایط جور دیگری رقم خورد زنوزی با مصاحبه‌های بدموقع علیه تیم‌های دیگر و فدراسیون مجدد تمرکز تیم را بر هم زد.

اما اوج هنرنمایی زنوزی بعد از چند فصل تجربه‌اندوزی در تیم‌داری هفته گذشته بود که پس از اظهارات جنجالی منصوریان با حمله به صدا وسیما مجدد ترمز تیم اوج گرفته شجاعی را کشید و ماشین‌سازی هم در قعر جدول ماندگار شد.

زنوزی به نوعی به جای مدیریت فضا که کلیدی‌ترین وظیفه یک مدیر ورزشی است، در پازل منصوریان بازی کرد و با دست خود تراکتوری که می‌توانست به صدر تکیه بزند را به حاشیه‌های ساخته شده گره زد. درست مثل همان مواجهه‌ای که ناشیانه در ماجرای فروزان و اتهام شرط‌بندی او مرتکب شد.

زنوزی عادت دارد زمین و زمان را به هم بدوزد و عجولانه همه چیز را هم بزند تا ادعایش را اثبات کند. او توجهی ندارد شاید در این بین تیمش قربانی اصلی باشد. اتفاقی نمی‌افتاد اگر دو فصل قبل بعد از یک باخت و اشتباهات مشکوک فروزان، مدیریت در پستو پرونده تبانی او را دنبال کند و به دنبال جنجال‌سازی نرود تا آرامش تیم حفظ شود و طبیعتا باخت‌های متوالی رقم نمی‌خورد.

حالا هم گیریم زنوزی مانع ورود صداوسیما برای پوشش بازی تیم شود، در این شرایط کرونایی چه کسی ضرر کرده؟ جز این است که متضرر اصلی تراکتور و ماشین‌سازی خواهد بود؟

زنوزی باید به این نکته توجه داشته باشد که آرتیست بازی همیشه جواب نمی‌دهد و ماجراجویی تیم پرمهره همچون تراکتور را به حاشیه می‌برد و آن می‌شود که تا به حال شده است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1681690
ارسال نظر
نظرات