شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/10/08 شناسه خبر: 1681958

آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی علی‌آباد کتول+ تصاویر

آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی علی‌آباد کتول+ تصاویر
عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی دهیاری‌های بخش کمالان شهرستان علی‌آباد کتول آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، با حضور سوخته سرایی فرماندار علی‌آباد کتول، علی نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان، میرعرب معاون فرماندار و کوهستانی بخشدار کمالان، به صورت متمرکز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی دهیاری‌های بخش کمالان شهرستان علی‌آباد کتول با استفاده از اعتبارات دهیاری‌ها در روستای آزادتپه بخش کمالان آغاز شد.

آغاز عملیات اجرایی سنگفرش معابر روستای آزادتپه، احداث کانال هدایت آب‌های سطحی روستای قره بلاغ و احداث پارک روستای برفتان، از جمله پروژه‌هایی بود که در خلال این برنامه با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان انجام شد.

در خلال حضور مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری در بخش کمالان علی‌آباد کتول، با حضور وی و فرماندار شهرستان از کارخانه بسته‌بندی آجیل عارف در روستای قره بلاغ با اشتغالزایی ۳۰ نفر بازدید شد.

پروژه‌های مقیاس متوسط و کوچک مذکور در ۱۰ روستا با برنامه‌ریزی بخشداری کمالان و فرمانداری علی‌آباد کتول و تلاش دهیاری‌ها و شوراهای روستایی با استفاده از اعتبارات دهیاری‌ها و مساعدت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و امور مالیاتی در قالب طرح "هر روستا یک پروژه" اداره کل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان ظرف سه‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

انتهای پیام/

  • افتتاح پروژه
https://www.dana.ir/1681958
ارسال نظر
نظرات