شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682264
عضو مجلس خبرگان رهبری:

جوانان و نخبگان وظیفه سنگینی برای غلبه نرم‌افزاری بر هیمنه آمریکا دارند

جوانان و نخبگان وظیفه سنگینی برای غلبه نرم‌افزاری بر هیمنه آمریکا دارند
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص غلبه نرم‌افزاری بر هیمنه آمریکا گفت: ایستادگی در برابر اداره جهان توسط آمریکا، سخت‌ترین سیلی به هیمنه نرم‌افزاری آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌اله محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با دست‌اندکاران برگزاری مراسم اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: ایشان در این دیدار فرمودند که سیلی سخت در برابر عاملان و آمران شهادت آن شهید بزگوار، غلبه بر هیمنه نرم‌افزاری آمریکا است.

وی خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین عکس‌العمل ما در برابر آمریکای جنایتکار این است که در برابر نرم‌افزار اداره جهان توسط آمریکا بتوانیم ایستادگی کرده و اقتدار آمریکا را در این زمینه به چالش بکشانیم.

آیت‌اله حاج‌ابوالقاسم دولابی گفت: برای این منظور ابتدا لازم است که مسئولان ما با تمام قوا در وسط میدان بوده و دچار انفعال و خودباختگی نشده و با شجاعت و اعتماد به وعده‌های الهی در جهت خدمت به مردم بکوشند.

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مردم نیز همانطور که از ابتدای پیرزی انقلاب اسلامی تاکنون صبر و استقامت از خود نشان داده‌اند بدانند که رمز پیروزی در همین صبر، استقامت و ایستادگی است.

وی با بیان اینکه نخبگان و جوانان کشور نیز نقش سازنده‌ای در غلبه نرم‌افزاری بر هیمنه آمریکا دارند، خاطرنشان کرد: جوانان و نخبگان باید نسخه‌های جایگزین به جای نسخه‌های وارداتی استکبار جهانی ارائه دهند.

آیت‌اله حاج‌ابوالقاسم دولابی با تاکید بر اینکه جوانان و نخبگان باید جهانی بر پایه تمدن اسلامی را پایه‌گذاری کنند، تصریح کرد: البته مسئولان باید این عرصه را برای جوانان خوش‌فکر و نخبه فراهم کنند تا آن‌ها بتوانند افکار و اندیشه‌های خود را در سطح عمومی فعالیت‌های اقتصادی و فرهنگی کشور به اجرا بگذارند.

وی تاکید کرد: قطعاً اگر این اتفاق بیفتد و مردم، نخبگان و مسئولان در کنار یکدیگر قرار گیرند حتماً هیمنه نرم‌افزاری و اقتصادی استکبار جهانی شکسته خواهد شد و تمدن اسلامی رخ خواهد نمود.

آیت‌اله حاج‌ابوالقاسم دولابی افزود: رخ دادن تمدن اسلامی، پاسخ قاطع به جنایت‌های آمریکا خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682264
ارسال نظر
نظرات