شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682322
آیت‌الله میرباقری در گفت و گو با دانا:

بصیرت ملت در 9 دی از جنس ولایتمداری بود/ اعتقاد به اسلام و انقلاب ریشه در جان ملت دارد

بصیرت ملت در 9 دی از جنس ولایتمداری بود/ اعتقاد به اسلام و انقلاب ریشه در جان ملت دارد
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اعتقاد به اسلام و اهل بیت و ولایت و انقلاب در جان مردم است و هیچ عاملی نمی تواند آن را منحرف کند گفت: ملت همین که دید به بهانه اعتراضات انتخاباتی شعارهای ضد انقلاب در خیابان ها سر داده می شود تاب نیاوردند و حماسه 9 دی را خلق کردند.

«آیت الله سید محمدمهدی میرباقری»، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه ملت ایران در 9 دی بصیرت خود را به نمایش گذاشت گفت: بصیرت مردم در 9 دی از جنس ولایتمداری و اعتقاد به اسلام ناب بود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ملت ایران در سال 57 از همان ابتدای با بنا و ریشه اسلام پایه گذاشته شد عنوان کرد: شعار ملت ایران از همان ابتدا و حتی قبل از بازگشت امام خمینی (ره) از تبعید «جمهوری اسلامی ایران» بود، مردم اسلام را می خواستند و برای اسلام قیام کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برخی چه در اوایل انقلاب و چه در تمام این 40 سال به دنبال انحراف انقلاب از مسیر اسلام بودند تصریح کرد: در جریان فتنه 88 ملی‌گراها، سلطنت‌طلبان، منافقین و تمام جریانات ضد انقلاب به دنبال حذف اسلامیت از جمهوری اسلامی ایران بودند.

آیت الله میرباقری با اشاره به اینکه در فتنه 88 دشمن قصد داشت اسلام و ولایت را از مردم بگیرد ادامه داد: اسلام با تبعیض نژادی مخالف است چنانچه پیامبر اکرم(ص) فرمودند بین عرب و عجم هیچ تفاوتی وجود ندارد اما وقتی در جریان فتنه 88 شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» می دادند در حقیقت علیه اسلام و انسانیت شعار می دادند.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد به اسلام و اهل بیت و ولایت و انقلاب در جان مردم است و هیچ عاملی نمی تواند آن را منحرف کند تصریح کرد: ملت همین که دید به بهانه اعتراضات انتخاباتی شعارهای ضد انقلاب در خیابان ها سر داده می شود تاب نیاوردند و حماسه 9 دی را خلق کردند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن می داند اگر اسلام و ولایت را از ملت ایران بگیرد به انقلاب اسلامی ضربه خواهد زد تاکید کرد: مردم برای دفاع از دین در 9 دی قیام کردند تا مانع از انحراف کشور از اسلام و اسلامیت شود.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1682322
ارسال نظر
نظرات