شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682377
معاون فرهنگی سپاه البرز:

برگزاری 10 برنامه میدانی همزمان با حماسه 9 دی در البرز/ رونمایی از تولیدات سپاه و حوزه هنری درباره سردار سلیمانی در دهه بصیرت

برگزاری 10 برنامه میدانی همزمان با حماسه 9 دی در البرز/ رونمایی از تولیدات سپاه و حوزه هنری درباره سردار سلیمانی در دهه بصیرت
سعید صادقی گفت: ۱۰ برنامه میدانی برای ۹ دی برنامه ریزی شده که سه مورد آن در کرج با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون فرهنگی سپاه البرز همزمان با سالروز حماسه 9 دی درباره ویژه برنامه های این یوم الله در البرزکه مصادف با شهادت سردار دل ها نیز شده است، در گفتگو با تیتریک، گفت: تولیدات مشترک سپاه و حوزه هنری در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی منتشر می شود.

سعید صادقی با اشاره به اینکه البرز نیز از راه شهید سلیمانی بی نصیب نمانده و اولین مدافع حرم استان، یعنی شهید رضا کارگربرزی مصداق این مسئله است، افزود: این شهید بزرگوار که زندگینامه صوتی آن در آستانه 9 دی رونمایی شد از نظر اخللاق و علم زبانزد بود.
 
وی به تاریخ های مهم قیام 19 دی 56 در قم، سالروز حماسه 9 دی و فتنه 88، اربعین شهید فخری زاده در 17 دی ماه و حمله به عین الاسد در 18 دی ماه اشاره کرد و اظهار داشت: این ایام در قالب دهه بصیرت و میثاق با ولایت با شعار بصیرت فاطمی، ولایتمداری و مقاومت علوی گرامی داشته می شود.
 
صادقی با اشاره به اینکه خسارت های فتنه 88 بیش از 300 هزار میلیارد تومان براورد شده و کشور می توانست با آن زمینه اشتغال 2 میلیون نفر را ایجاد کند، تصریح کرد: همزمان با دهه بصیرت ۱۰ عنوان تولید مشترک حوزه هنری و سپاه را در قالب های مختلف در دستور کار قرار داده ایم. 
 
وی به تولید ۲ تیزر داستانی انتقام سخت، تیزرهای کوتاه، نماهنگ دو زبانه پرواز 1:20  توسط دانش آموزان، انیمیشن سردار ایرانی، ۳۰ موشن استوری، 10 پادکست صوتی، کتاب صوتی شهید کارگر برزی، ۵ قسمت شعرخوانی مرد میدان، نماهنگ شهید فخری زاده، ۴ تله تئاتر و ۱۳ پوستر در این ایام اشاره کرد.
 
صادقی با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره هنری مهرانه در سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: ۲۱۵ اثر از ۱۸ استان به این جشنواره ارسال شده است، همچنین ۱۰ برنامه میدانی برای ۹ دی برنامه ریزی شده که سه مورد آن در کرج با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
 
وی به برگزاری برنامه گرامیداشت حماسه 9 دی در روز سه شنبه راس ساعت 14 و ۳۰ در مصلی کرج اشاره کرد و افزود: همزمان رژه موتورسواران ناجا و سپاه را از کانون تا مصلی خواهیم داشت، همچنین ۱۱ دیماه ساعت 15 در امام زاده طاهر (ع) و 12 در پارک تنیس سالگرد شهادت سردار سلیمانی راس ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود. 
 
صادقی در خاتمه با اشاره به اینکه همزمان با چهلم شهید فخری زاده، گرامیداشت یاد و خاطره این شهید را در کرج خواهیم داشت، اظهار داشت: تولیدات حماسه 9 دی و شهادت سردار سلیمانی از ابتدای دیماه در حال انتشار بوده و با محتواهای منسجم تری تدوین شده است.
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682377
ارسال نظر
نظرات