شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682396
مدیر بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز:

ارجاع متخلفان کرونایی ۷ هزار واحد صنفی به دستگاه قضا در البرز/ شکایت های مردمی بازرسی‌ها را تشدید کرد

ارجاع متخلفان کرونایی ۷ هزار واحد صنفی به دستگاه قضا در البرز/ شکایت های مردمی بازرسی‌ها را تشدید کرد
مقصود جعفری‌نیا گفت: طی ماه های اخیر شکایت های مردم برای رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در مغازه ها بازرسی از آنها را شدت بخشیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیر بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز امروز سه شنبه به فعالیت ۱۲۰ هزار واحد صنفی در استان اشاره کرد و گفت: طی ماه های اخیر شکایت های مردم برای رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در مغازه ها بازرسی از آنها را شدت بخشیده است.

مقصود جعفری نیا با اشاره به اینکه به واسطه شیوع ویروس کرونا واحدهای صنفی البرز زیر ذره بین بازرسان بهداشت هستند و از هیچ تخلفی گذشت نخواهد شد، افزود: از ابتدای شیوع کروتا تا کنون هفت هزار و ۷۳۷ واحد صنفی متخلف و مالکان آنها به دستگاه قضا معرفی شده اند.
 
وی به نظارت شدید واحدهای صنفی توسط دستگاه های عضو ستاد استانی مقابله با کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: با تجه به اینکه مراجعات مردم به نانوایی ها و محل عرضه مواد غذایی بیشتر است، این واحدها در اولویت بازرسی های صنوف قرار گرفتند.
 
جعفری نیا با اشاره به انجام ۳۴۰ هزارو ۹۰۲ مورد بازرسی از اصناف  استان البرز، تصریح کرد: ۲ هزار و ۴۴۵ نانوایی، ‌هفت هزارو ۲۴۰ فروشگاه زنجیره ای و ‌یک هزارو ۸۵۸ مرکز تجمعی مانند سرای سالمندان بهزیستی و زندان ها در این مدت پایش شدند.
 
مدیر بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز در خاتمه با اشاره به اینکه، ‌یک هزارو ۳۰۳ جایگاه عرضه سوخت، ‌یک هزارو ۷۱۳ مرکز درمانی،‌ بیمارستان، ‌مطب و درمانگاه  و۸۶ هزارو ۲۲۶ مکان عمومی و خصوصی هم بازدید شده اند، خاطر نشان داشت: آموزش به خانواده ها، ادارات، صنوف و محلات هم انجام شده است.

 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1682396
ارسال نظر
نظرات