شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز:

پایش بهداشتی ۱۳ هزار و ۵۱۲ واحد صنفی در البرز/ ناظران سلامت ۲۴ هزار شهروند را غربال گری کردند

پایش بهداشتی ۱۳ هزار و ۵۱۲ واحد صنفی در البرز/ ناظران سلامت ۲۴ هزار شهروند را غربال گری کردند
محمدباقر خلفی گفت: نظارت بر اماکن، توزیع بروشور، آموزش و غربال گری مردم توسط پنج هزار و ۴۷۲ نیروی ناظر سلامت انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز امروز سه شنبه طرح ناظران سلامت را در راستای آگاهی بخشی مردم و کنترل ویروس کرونا در کشور موثر دانست و گفت: ناظران طرح سلامت مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دعوت می کنند.

محمدباقر خلفی استفاده از تجهیزات بهداشتی را یکی دیگر از توصیه های ناظران به مردم البرز دانست و افزود: در استان البرز، ناظران طرح سلامت خدماتی در زمینه آموزش، بهداشت و سلامت به بیش از ۲۴ هزار و ۸۵۸ نفر از شهروندان ارائه خواهند داد.
 
وی با اشاره به اینکه نظارت بر اماکن، توزیع بروشور، آموزش و غربال گری مردم توسط پنج هزار و ۴۷۲ نیروی ناظر سلامت انجام می شود، اظهار داشت: این تیم ها در کرج  و شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان به مردم خدمات ارائه می دهند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز در خاتمه به پایش ۱۳ هزار و ۵۱۲ واحد صنفی و مکان پرتردد از نظر رعایت موارد بهداشتی اشاره و تصریح کرد: سپاه، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی، جوانان و داوطلبان هلال احمر برای اجرای این طرح پای کار آمده اند.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1682400
ارسال نظر
نظرات