شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682450
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

شناخت از جبهه باطل ضروری است/ بصیرت عمیق مانع از فتنه می شود

شناخت از جبهه باطل ضروری است/ بصیرت عمیق مانع از فتنه می شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: باید بدانیم که در برابر باطل چه باید بکنیم تا گرفتار مشکلات و فتنه نشویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام احمدرضا احمدی مراسم گرامیداشت یوم الله نهم دیماه و دهه بصیرت و میثاق امت که در حسینیه ثارالله گرگان برگزار شد، اظهار کرد: امسال 9دی با ایام دهه فاطمیه، نخستین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی  و چهلمین روز شهادت فخری زاده  تقارن یافته است که  آن را حماسی تر کرده است.

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی گویای تقابل جبهه حق و باطل بود، افزود: از زمان پیدایش خلقت دو جبهه حق و باطل رو به روی هم قرار داشتندو این جبهه گیری پایان ناپذیر است، باید بتوانیم این دو را از هم تشخیص دهیم زیرا جبهه حق حماسه آفرین و جبهه باطل فاجعه آفرین است.

 وی ادامه داد: باید بدانیم که دربرابر باطل چه باید بکنیم تا گرفتار مشکلات و فتنه نشویم.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: در سال 88برخی افراد انتخابات را بهانه کردند ، قرآن و خیمه های عاشورایی و مسجد را آتش زدند و خواص بی بصرت چشمان کور خود را  برآن بستند و تحت فرمان شیطان فاجعه آفریدند  در حالی باید صف خود را از باطل جدا می کردند اما درگیر قدرت نفس خود و فرزندان خودشدند، اما مردم بصیر در روز ۹ دی حماسه آفرین بودند و توانستند بساط فتنه گران را برچینند.

 وی با بیان اینکه امام خامنه ای  بارها در آن زمان فرمودند و توصیه کردند که خواص  راه را گم نکنند، یادآورشد: این خواص همان هایی بودند که در صف اول انقلاب بودند و و در آن سمت داشتند، آن شیخی که با 200 و 300 رای  ادعای تقلب کرد از منصوبان امام راحل بود و آن آقای لجوجی که هنوز انتخابات تمام نشده ، ادعای تقلب کرد  و کشور را به هم ریخت نخست وزیر اوایل انقلاب بود پس نباید به مناصب نگاه کرد بلکه باید به حال فعلی افراد نگریست.

احمدی ادامه اد: فتنه گران کسانی بودند که به اعتقادات خود به معنای واقعی بی اعتقاد بودند و این افراد قطعا در حادثه کربلا در سپاه عبیدالله بن زیاد و در زمان پیامبر(ص) در کاروان ابوسفیان، کفار و مشرکین بودند.

وی اذعان کرد:  اگر می خواهیم  فتنه ای دیگر رخ ندهد  و گرفتارآن نشویم باید به بصیرت عمیق دست پیدا کنیم.

 احمدی با اشاره به  اوضاع دهه اخیر کشور ، بیان کرد: چه کسانی بودند  که از جبهه حق فاصله گرفتند  و در جبهه باطل حضور پیدا کردند، پس از انتخابات ۸۸ سقیفه ای شکل گرفت و دشمنان بیان می کردند  و خواص بی بصیرت به دشمن پالس می دادند که فشارهای تحریم ها را افزایش دهند و به آشوب گران بیان می کردند که اردو کشی کنند و در خیابان بمانند و این افراد گرفتار نفس اماره خود بودند و این افراد بین حق و باطل، باطل، بین حق و فرزند، فرزند و بین حق و طایفه، طایفه را پذیرفتند.

 

وی گفت: 9 دی  نیازمند تفکر عمیق است که همه مسئولان، علما و مردم به آن  دست پیدا کنند و به چند شعار بسنده نکنند و باید تداوم داشته باشد و در پیکره زندگی ما ادامه داشته باشد و انقلاب اسلامی باید در زندگی ما جاری باشد و نمی توانیم تحمل کنیم که کسی که مقام معظم رهبری، سردار سلیمانی را به سخره می گیرند به سراغ ما در این شهر بیایند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به حماسه مردم گرگان در سال 88 گفت: مردم با بصریت گرگان در هشتم دیماه به میدان آمدند و حق ولایت مداری خود را ادا کردند و حالا مدیران نیز نباید بگذارند جبهه باطل نفس بکشند و بکوشند تا همواره با مقام معمظم رهبری  بیعت تازه کنند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1682450
ارسال نظر
نظرات