شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682482
فرماندار کرج مطرح کرد؛

رشد صعودی جریمه شبانه خودروها در کرج/ مبتلایان کووید 19 رو به کاهش است

رشد صعودی جریمه شبانه خودروها در کرج/ مبتلایان کووید 19 رو به کاهش است
غفور قاسم‌پور گفت: تردد شبانه بین ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح همچنان ممنوع است اما میزان جریمه ترددهای شبانه بین ساعات مذکور افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، فرماندار کرج امروز سه شنبه در نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی کرونا، همراهی مردم را در راستای کاهش آمار مبتلایان به کرونا موثر دانست و گفت: کادر درمان، اصناف و نیروی انتظامی گام های ویژه ای در این راستا برداشتند.

غفور قاسم پور به موثر بودن طرح جامعه هوشمند مدیریت کرونادر کرج اشاره کرد و افزود: باید قدردان مردم، کادر درمان و تمام دستگاه های اجرایی که از ابتدای شیوع این ویروس تا امروز با فعالیت های ویژه شبانه روزی آن را مهار کرده اند، باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه تعطیلی های شبانه کرونایی در سطح شهر همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: آمارهای ثبت شده از تخلفات توسط ناجا نشان می دهد این دستگاه امنیتی همواره در خدمت قرارگاه مقابله با ویروس کرونا بوده و مجدانه تلاش کرده است.
 
فرمانده قرارگاه مدیریت کرونا در کرج در خاتمه تصریح کرد: تردد شبانه بین ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح همچنان ممنوع است اما میزان جریمه ترددهای شبانه بین ساعات مذکور افزایش داشته است و باید برای کاهش آن اطلاع رسانی لازم انجام شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1682482
ارسال نظر
نظرات