شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682563
به دست نماینده تبریز انجام شد؛

تقدیر خانواده شهید مدافع حرم تبریزی از رئیس فدراسیون کشتی

تقدیر خانواده شهید مدافع حرم تبریزی از رئیس فدراسیون کشتی
خانواده شهید مدافع حرم تبریزی از رئیس فدراسیون کشتی کشورمان به دلیل ترویج عملی نماز اول وقت تقدیر به عمل آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، چندی پیش "علیرضا دبیر" رئیس فدراسیون کشتی کشورمان با هدف بررسی مشکلات کشتی و توسعه این رشته ورزشی به آذربایجان‌شرقی سفر کرده و ضمن دیدار با جمعی از پیشکسوتان کشتی استان، از سالن خانه کشتی شهر تبریز که مورد بازسازی و تجهیز قرار گرفته بود، بازدید کرد.

وی در این سفر با حجت‌الاسلام و المسلمین آیت الله سیدمحمد آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز و ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز دیدار کرده و خواستار حمایت از کشتی در این استان شد.

اما موضوعی که در سفر رئیس فدراسیون کشتی به استان آذربایجان‌شرقی مورد توجه قرار گرفت و بازتاب زیادی نیز داشت، اقامه نماز علیرضا دبیر روی چمن فضای سبز کنار بزرگراه چایکنار تبریز بود. وی هنگام بازگشت به هتل محل اقامت خود در زمان اذان از اتومبیل خود پیاده شده و نماز اول وقت را به جا آورد.

این اقدام علیرضا دبیر با استقبال خانواده شهید مدافع حرم تبریزی مواجه شد و خانواده شهید «حامد جوانی» از شهدای مدافع حرم تبریزی با ارسال لوحی به نشست مشترک فراکسیون راهبردی و ورزش مجلس شورای اسلامی از وی به دلیل ترویج عملی نماز اول وقت تقدیر به عمل آورد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682563
ارسال نظر
نظرات