شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:30 منتشر شده در مورخ: 1399/10/09 شناسه خبر: 1682664
نادران:

اصلاحات مجلس در بودجه به نفع معیشت مردم انجام می‌شود

اصلاحات مجلس در بودجه به نفع معیشت مردم انجام می‌شود
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ مجلس گفت: رای کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ به کلیات لایحه بودجه معنادار بود و امیدواریم بعد از این، اصلاحات مدنظر نمایندگان مخالف و موافق نسبت به بودجه به نفع معیشت مردم انجام شود. نادران: اصلاحات مجلس در بودجه به نفع معیشت مردم انجام می‌شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس با اشاره به نامه امروز رئیس جمهور به رئیس مجلس مبنی بر اینکه تراز منابع و مصارف لایحه بودجه اصلاح شده است، گفت: مجلس شورای اسلامی از زمان دریافت لایحه بودجه سال 1400 علی رغم عدم توضیحات نماینده دولت درباره جزئیات و آثار اقتصادی و اجتماعی آن در جامعه، با دقت این سند مالی کشور را مورد بررسی قرار داد.

 
وی ادامه داد: کمیسیون‌های تخصصی مجلس از همان ابتدا با دقت لایحه بودجه سال آینده را بررسی و نقدهای مبنایی اساسی خود را نسبت به آن اعلام کردند.
 
نادران با بیان اینکه فضای عمومی مجلس و کمیسیون تلفیق بودجه 1400 رد کلیات بودجه به دلیل وجود ایرادات فراوان بود، اظهار کرد: نمایندگان مجلس انتظار داشتند تا دولت ایرادات لایحه بودجه را اصلاح کند اما بعد از برگزاری جلسه سران قوا، گفت‌وگوها و تعاملات درونی مجلس و حضور مسئولان دولتی در نشست کمیسیون تلفیق بودجه و ارائه استلال‌های مختلف سرانجام با تصویب کلیات، بهترین تصمیمی را که می‌توانستند، بگیرند را اتخاذ کردند.
 
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: رای کمیسیون تلفیق بودجه 1400 به کلیات لایحه بودجه معنادار بود و امیدواریم بعد از این، اصلاحات مدنظر نمایندگان مخالف و موافق نسبت به بودجه به نفع معیشت مردم انجام شود.
 
 رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس تصریح کرد: این کمیسیون تلاش می‌کند تا بودجه‌ای را تقدیم صحن علنی مجلس کند که مورد موافقت نمایندگانی که امروز در صحن مجلس مخالف لایحه بودجه دولت بودند، قرار بگیرد. 
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1682664
ارسال نظر
نظرات