شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 00:00 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682683
امام جمعه عجبشیر:

سران ستاد فتنه گران در دولت مسئولیت گرفته اند/ حاج قاسم مطیع رهبری بود و عزیزملت شد

سران ستاد فتنه گران در دولت مسئولیت گرفته اند/ حاج قاسم مطیع رهبری بود و عزیزملت شد
حجت الاسلام شربیانی گفت : متاسفانه کسانی که در راس ستاد انتخاباتی نامزد های شکست خورده و بانی فتنه ۸۸ حضور داشتند الان در بالاترین سطح کشور دارای مسئولیت های کلیدی هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رصدمراغا ; حجت الاسلام والمسلمین محمود شربیانی در مراسم گرامیداشت سالروز یوم الله ۹ دی در مسجد جامع شهرستان مراغه با اشاره به جریان فتنه ۸۸ گفت : عده ای خواص در سال ۸۸ با صحبت های نسنجیده و دو پهلو زمینه را برای دخالت های استکبار جهانی در انتخابات و سوءاستفاده از اعتراضات مردمی فراهم کردند.

وی افزود : دخالت های سفارت انگلیس با همکاری برخی دیگر از سفارت ها در کنار بمباران رسانه ای و اتحاد تمامی گروه ها اپوزیسیون و ضد انقلاب با سرکردگی برخی اصلاح طلبان به دنبال براندازی نظام بودند.

وی تصریح کرد : فتنه گران با ایجاد آشوب و آسیب به اموال عمومی سعی داشتند نظام را در تنگنا قرار دهند تا انتخابات تکرار شود که با قاطعیت رهبر فرزانه انقلاب هرگز این اتفاق نیفتاد .

وی اضافه کرد : به تعبیر حضرت امام زین العابدین علیه السلام خداوند دشمن های مارا از احمق ها قرار داده است , فتنه گران در روز عاشورای سال ۸۸ به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین علیه السلام جسارت کردند و همین باعث شد تا مردم با حضور حماسی خود در نهم دی ماه بساط فتنه و فتنه انگیزان را برچینند.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ به شگل دیگری در کشور وجود دارد گفت : متاسفانه عده ای که در راس ستاد انتخاباتی دو کاندیدای شکست خورده بودند الان در بالاترین منصب های کشور مسولیت دارند و به شکل دیگر به نظام و انقلاب ضربه می زنند.

وی تاکید کرد : مردم باید قدردان مقام ولایت فقیه باشند چرا که اگر لحظه ای کشور بدون مقام رهبری باشد همه جا را آشوب و نا امنی فرا می گیرد.

وی یادآور شد : تاثیر ولایت فقیه نه تنها در کشور ما موجب خیر و برکت است بلکه در منطقه نیز باعث تاثیرات فراوانی شده است و نمونه آن میتوان به رشادتهای سرباز متیع ایشان حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد که باعث آزادی عراق و سوریه از شر داعش تا دندان مسلح شد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1682683
ارسال نظر
نظرات