شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682699
مسئول سازمان اردویی سپاه البرز:

برگزاری راهیان نور مجازی برای 20 هزار دانش‌آموز البرز/ شبکه شاد آموزش و پرورش مروج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود

برگزاری راهیان نور مجازی برای 20 هزار دانش‌آموز البرز/ شبکه شاد آموزش و پرورش مروج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود
سعید اخلاقی گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته قریب به 20 هزار دانش‌آموز مقطع متوسطه دوم در استان البرز در راهیان نور مجازی شرکت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول سازمان اردویی سپاه البرز در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: همه‌ساله راهیان نور در چند بخش اجرا می شد که یک سرفصل آن راهیان نور دانش آموزی بود و تاثیر فزاینده ای را روی دانش آموزان استان داشت.

سعید اخلاقی افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری راهیان نور حقیقی، تصمیم گرفتیم که فرهنگ ایثار و شهادت را با تولید محتواهای جذاب و هنری در قالب فضای مجازی، از طریق شبکه های اجتماعی داخلی و شاد به صورت راهیان نور مجازی برگزار کنیم.
 
وی اظهار داشت: مرحله نخست راهیان نور مجازی که از 9 دی ماه و همزمان با روز بصیرت آغاز شده است به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت و بعد از این بازه زمانی تا پایان سال تحصیلی به صورت مداوم با دانش آموزان در شبکه شاد ارتباط خواهیم داشت.
 
اخلاقی تصریح کرد: در راهیان نور مجازی ارزش ها و مفاهیم حقیقی مناطق جنگی را با انیمیشن، موشن گرافی، تصاویر یادمان ها و روایتگری ها به سمع و نظر دانش آموزان می رسانیم، علاوه بر مفاهیم فرهنگ ایثار و شهادت به موضوعات اجتماعی و اعتقادی هم پرداخته ایم که لاازمه کار تربیتی است.
 
مسئول سازمان اردویی سپاه البرز  در خاتمه خاطر نشان داشت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته قریب به 20 هزار دانش آموز مقطع متوسطه دوم در استان البرز در راهیان نور مجازی شرکت خواهند کرد.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1682699
ارسال نظر
نظرات