شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682758
جمال شورجه:

شهید سلیمانی قهرمان جهان اسلام است/ همیشه آرزو داشتم،فدایی حاج قاسم شوم

شهید سلیمانی قهرمان جهان اسلام است/ همیشه آرزو داشتم،فدایی حاج قاسم شوم
جمال شورجه، کارگردان سینما و تلویزیون گفت: شهید سلیمانی از شخصیت‌های بارز و قهرمان ما بود که به قهرمان جهان اسلام تبدیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمال شورجه امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: شهید سلیمانی از شخصیت‌های بارز و قهرمان ما بود که به قهرمان جهان اسلام تبدیل شد.

 
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی پرورش یافته جنگ تحمیلی از خطه کرمان بود که در هشت سال دفاع مقدس بارقه‌های وجودی خود را نشان داد، افزود: به دلیل رشادت‌ها و مدیریت خوب ایشان در جنگ، پس از آن به قهرمان ملی تبدیل شد.
 
کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: سردار سلیمانی در جنگ با داعشیان کافر که دست پرورده آمریکا و اسرائیل بوده و برای از بین بردن مقاومت اسلامی تقویت شده بودند، توانست یک تنه وارد میدان شود و منطقه را از وجود نحس و شرور داعش پاکسازی کند.
 
شورجه خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی همانگونه که نوید مرگ داعش را داد به کلام خود عمل کرد و این گروه را که برای نابودی شیعه در غرب آسیا فعالیت می‌کردند، از صفحه روزگار محو و همه نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرد.
 
وی با اشاره به هزینه‌های میلیاردی آمریکا برای تشکیل گروه داعش، بیان داشت: سردار سلیمانی داعش خبیث را از بین برده و این گروه را از منظقه دور کرد.
 
کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: من از صمیم قلب دوست داشتم به جای شهید حاج قاسم سلیمانی خودم کشته می‌شدم و خودم را فدایی ایشان می‌‌کردم اما قسمت این بود که این موضوع رقم نخورد و ما همچنان شرمنده و خجل از وجود چنین نازنین‌هایی باقی بمانیم و چنین موجودات شریفی به آسمان‌ها پر بکشند و در جوار الهی متنعم شوند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1682758
ارسال نظر
نظرات