شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682776
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان:

تغییر تاکتیکی و استراتژی جریان فتنه/ هرگاه در مقابل دشمن کوتاه آمدیم آسیب دیدیم

تغییر تاکتیکی و استراتژی جریان فتنه/ هرگاه در مقابل دشمن کوتاه آمدیم آسیب دیدیم
سردار نظرعلی علیزاده، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به تغییر تاکتیکی و استراتژیکی فتنه‌گران، گفت: کسانی که فرزندان خود را به خارج از کشور برای تحصیل و زندگی فرستاده‌اند هرگز نمی‌توانند در این شرایط از انقلاب دفاع کنند و توان مقابله در این میدان سخت را داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار نظرعلی علیزاده در گفتگو با خبرنگار 8دی، با اشاره به فتنه وسیع و عظیم سال ۸۸ اظهار کرد: در این فتنه داخلی ها و خارجی ها با هم همدست شده بودند و بخشی از مردم نیز به دلیل آنکه حق آنها در انتخابات پایمال شده است وارد عرصه اعتراض شده و ۸ ماه درگیر فتنه‌ای بودیم که هزینه بالایی را برای نظام ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه در ۸ و ۹ دی مردم گیلان و سراسر کشور وارد صحنه شدند و ظاهر فتنه جمع شد تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری فتنه آتش زیر خاکستر است و فقط ظاهر آن رفع شده است اما جریان فتنه همچنان در کشور فعال است و در عرصه‌های مختلف نیز خود را نشان می‌دهد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به اینکه با گردانندگان فتنه ۸۸ برخوردی صورت نگرفت خاطرنشان کرد: جنبش سبز آسیبی ندید و تنها سران این جنبش در اوایل اعتراضات دستگیر و سپس آزاد شدند اما شبکه سراسری آنها همچنان باقی مانده و با روی کار آمدن این دولت نیز بسیاری از اصحاب فتنه به سیستم اجرایی کشور برگشتند.

وی با بیان اینکه پس از فتنه ۸۸ هر حادثه‌ای که در کشور رخ داده، دست فتنه‌گران در آن دیده می‌شود تصریح کرد: اوایل آغاز به کار دولت فعلی گفتم که باید بررسی کنیم اگر فتنه گران مسئولیت بگیرند آیا در فتنه بعد از نظام حمایت می‌کنند یا از فتنه گران.

فتنه گران همچون آتش زیر خاکستر هستند

علیزاده با بیان اینکه فتنه گران همچون آتش زیر خاکستر هستند و هر جایی که بتوانند به نظام ضربه می‌زنند افزود: اگرچه جریان انقلاب شناخت کافی روی جریان فتنه داشته اما مقابله صددرصدی با آن صورت نگرفته و در هر حادثه‌ای امکان بروز فتنه با شیوه‌های متعدد وجود دارد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان، تغییر استراتژیک فتنه‌گران و رفتن آن‌ها به سوی فعالیت رسانه‌ای و مجازی را مورد اشاره قرار داد و گفت: فتنه‌گران هم اکنون به جای اعتراضات خیابانی در فضای رسانه‌ای و با امکانات وسیع و پشتوانه داخلی و خارجی و منابع فکری خود عملیات روانی علیه انقلاب انجام می‌دهند.

وی موضوع گرانی بنزین و اتفاقات ناشی از آن را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: دولت بدون اطلاع مردم بنزین را گران کرد و رسانه‌های خارجی نیز از این موضوع سوء استفاده کرده و عوامل خود را به طور مسلحانه وارد میدان آشوب کردند؛ جریان فتنه در تقابل با انقلاب هیچگاه دست از دشمنی با نظام اسلامی بر نمی‌دارد.

تغییر تاکتیکی و استراتژی جریان فتنه

علیزاده با بیان اینکه لیبرال‌ها در یک مقطعی درون نظام حضور داشتند اما پس از اتمام کار دولت اصلاحات دچار محدودیت‌هایی شدند اظهار کرد: این جریان با روی کار آمدن دولت اعتدال مجدداً به صحنه سیاسی کشور برگشت و جریان فتنه همچنان با تغییر تاکتیک و استراتژی، خود را در صحنه حفظ می‌کند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: امروزه مردم در شرایط بد معیشتی و اقتصادی قرار دارند و روش دولت نیز به گونه‌ای است که فشار را بر مردم روز به روز بیشتر می‌کند تا با شکست استقامت آنها عرصه فضای چانه زنی با نظام را ایجاد کند و به هدف‌های خود برسد لذا باید بسیار مراقبت کنیم تا فتنه جدیدی شکل نگیرد.

وی با بیان اینکه دولت حاضر است مذاکره با آمریکا را به اقتصاد و معیشت مردم گره بزند و مذاکره‌کنندگان همان دنباله فتنه‌گران ۸۸ هستند خاطرنشان کرد: اگر فتنه ۸۸ را تنها یک حادثه بدانیم اثرات آن تمام شده اما جریان فتنه در طول زمان تداوم دارد و آنها در عرصه سیاسی، انتخابات، اقتصادی و اجتماعی حضور دارند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان با بیان اینکه مردم همواره نشان داده‌اند که ارزش اسلام، دین و انقلاب از هر چیزی برای آنها بالاتر است گفت: مردم سختی‌ها را به خاطر اعتقاداتی که به دین و ولایت فقیه دارند تحمل می‌کنند وگرنه این سختی‌ها اساس هر کشوری را به هم می‌ریزد.

هرگاه در مقابل دشمن کوتاه آمدیم آسیب دیدیم

علیزاده با بیان اینکه در نگاه امام خمینی(ره) دو گروه مستضعفین و مستکبرین وجود داشت اما جریان لیبرال وابسته به غرب نمی‌تواند این تقسیم بندی را بپذیرد بیان کرد: این دو نگاه از اول انقلاب بوده و در طول ۴۰ سال نیز غربگرایان و مخالفان آنها در این باره با یکدیگر تقابل کرده‌اند و هرگاه که کار دست غربگرایان باشد گفتمان لیبرالی در کشور تقویت می‌شود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده هر گاه در مقابل دشمن کوتاه آمدیم آسیب دیده‌ایم لذا باید تنها به امکانات داخلی خود تکیه کنیم تا بتوانیم در موضع برابر و قدرت واقعی با آنها مذاکره کنیم.

علیزاده با اشاره به اینکه لیبرالها سلطه‌گری غرب را قبول کرده‌اند اما انقلاب این ساختار ظالمانه را نفی می‌کند تصریح کرد: نظام سلطه نظام ظلم است اما انقلاب این را نمی‌پذیرد و معتقد به حرکت در مسیر حق است و آنها نیز این را قبول نمی‌کنند و تقابل بین این دو تفکر همواره در عرصه‌های مختلف وجود دارد.

پس از مذاکره با آمریکا نه تنها تحریم‌ها برداشته نشد بلکه دانشمندان هسته‌ای و سردارسلیمانی نیز ترور شدند

وی با بیان اینکه پس از مذاکره با آمریکا نه تنها تحریم‌ها برداشته نشد بلکه دانشمندان هسته‌ای و سردارسلیمانی نیز ترور شدند اظهار کرد: با وجود مذاکره و برجام، دشمنان ذره‌ای از مواضع خود عقب‌نشینی نکردند اما جریان لیبرال وابسته به غرب باز هم به آنها امید دارد.

علیزاده با بیان اینکه خیلی از دولتمردان ما دانش‌آموخته غرب هستند و نظام سلطه را پذیرفته‌اند افزود: نظام جمهوری اسلامی ثمره انقلاب اسلامی است و جدا از هم نیستند و صرفا روی کار بودن دوتابعیتی‌ها مشکل حاکمیت نیست بلکه مشکل در سیستم اجرایی است، دولتی که دوتابعیتی‌ها را پذیرفته و این موضوع تحت تاثیر جریان نفوذ است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان، نماد گفتمان انقلاب را رهبری، امام و حرکت کلی مردم ایران عنوان کرد و تاکید کرد: مردم پای انقلاب ایستاده‌اند و هر زمانی که لازم باشد وارد میدان می‌شوند و باید گفت که حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی نمونه‌ای از گفتمان انقلاب است.

جریان انقلاب با وجود کارشکنی‌ها رو به جلو حرکت می‌کند

وی با بیان اینکه جریان انقلاب با وجود کارشکنی‌ها رو به جلو حرکت می‌کند بیان کرد: جریان انقلاب در حوزه علم، فناوری، اقتصاد و دانش‌بنیان تجارب زیادی کسب کرده و اگر فضای درستی فراهم شود و از توان آنها بهره‌گیری کنیم بسیاری از مسائل تغییر می‌کند اما دولتمردان این را قبول ندارند چون نگاه آنها به داخل نیست.

علیزاده با تاکید بر اینکه به کسی نیاز داریم که پای کار انقلاب بایستد خاطرنشان کرد: کسانی که فرزندان خود را به خارج از کشور برای تحصیل و زندگی فرستاده‌اند هرگز نمی‌توانند در این شرایط از انقلاب دفاع کنند و توان مقابله در این میدان سخت را داشته باشند.

وی افزود: فتنه امروز اقتصادی است که بسیار هم خطرناک بوده و دشمن تلاش دارد با عاصی کردن مردم، نظام را وادار به پذیرش سیستم ظالمانه استکباری کند اما جریان انقلاب فراتر از این است و کلیت انقلاب اسلامی با این موارد متوقف نمی‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682776
ارسال نظر
نظرات