شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682801
معاون سابق سردار سلیمانی:

احترام ویژه مبارزان شعیه و سنی به سردار سلیمانی / حاج قاسم در کنار فراجناحی بودن حساس به خط قرمزهای انقلاب بود

احترام ویژه مبارزان شعیه و سنی به سردار سلیمانی / حاج قاسم در کنار فراجناحی بودن حساس به خط قرمزهای انقلاب بود
منصور حقیقت پور گفت: سردار سلیمانی نسبت به نهضت های شکل گرفته در منطقه بسیار واقف، رئوف و رفاقت خاصی بین آنها شکل داده بود بطوری که مبارزان شیعه و سنی احترام خاصی به او قائل بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی در عین قدرتمندی و شجاعت در مقابل دشمن  به خصوص آمریکایی ها در رویاوریی با عامه مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه متواضع بود.

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی نسبت به مسائل دنیوی بی اهمیت بود  افزود: حاج قاسم در دیماه 98 شهید نشد بلکه  زمانی که  فرماندهی نیروی قدس را به عهده گرفت گفت: “ من با غسل شهادت پا به میدان گذاشته ام” و همچنان که به شهید کاظمی ارادتی خاص داشت در سرای باقی نیز با او همراه شد.

1952180

همرزم و معاون سابق سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم با وجود  اینکه همواره به انقلابی بودن تاکید داشت و با شخصیت های و جریان های مختلف نشست و برخاست می کردند اما به شدت به خط قرمز های انقلاب حساس بود و البته نگاه فرا جناحی او باعث محبوبیتش در بین مردم شده بود.

وی تصریح کرد: در حوزه کاری خود بسیار پر کار بودند و از ساعت پنج صبح تا نیمه های شب مشغول به کار می شدند و انرژی خاصی برای رسیدگی به امورات تحت اختیارش می گذاشت.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سردار سلیمانی نسبت به نهضت های شکل گرفته در منطقه بسیار واقف رئوف و رفاقت خاصی بین آنها شکل داده بود بطوری که شهید ابو مهدی المنهدس اردات خاصی به او قائل بود.

وی افزود: حاج قاسم نه تنها با مبارزان شیعه بلکه با احمد شاه مسعود متفکر اهل  سنت نیز ارتباط خاصی داشت و در مواقع دیدار با سردار احترام خاصی به او می گذاشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682801
ارسال نظر
نظرات