شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1399/10/10 شناسه خبر: 1682831
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در کرج؛

حمایت وزارت بهداشت از موسسه "رازی" با پیش‌خرید واکسن ایرانی کرونا/ اصلاح قیمت واکسن باید توسط دولت و مجلس انجام شود

حمایت وزارت بهداشت از موسسه "رازی" با پیش‌خرید واکسن ایرانی کرونا/ اصلاح قیمت واکسن باید توسط دولت و مجلس انجام شود
فرید نجفی گفت: پیش‌خرید واکسن کرونای تولید موسسه رازی از مهم ترین اقداماتی است که در راستای حمایت از آن صورت می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، صبح امروز چهارشنبه در بازدیدی از موسسه رازی در حصارک کرج با اشاره به اینکه این وزارتخانه خریدار بسیاری از واکسن های موسسه رازی، است، گفت: پیش خرید واکسن کرونای تولید این مجموعه با سابقه ایرانی هم از مهم ترین اقداماتی است که در راستای حمایت از آن صورت می گیرد.

فرید نجفی فعالیت های موسسه رازی را در راستای تولید واکسن های انسانی، دام و طیور بی نظیر دانست و افزود: موسسه رازی در زمینه پیشگیری و بهداشت کشور نقشی مهم و کلیدی دارد و در منطقه مجموعه ای به با این سابقه و دانش مشاهده نکرده ایم.
 
وی با اشاره به اینکه تامین نقدینگی علاوه بر موسسه رازی برای بسیاری از شرکت های داخلی که در زمینه تولید دارو و واکسن فعال هستند نقش حمایتی خواهد داشت و موثر است، اظهار داشت: توسعه، ارتقا و حفظ قدیمی ترین مجموعه ساخت واکسن و سرم در ایران بسیار اهمیت دارد و باید تلاش های لازم در این زمینه صورت گیرد.
 
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به قدمت 96 ساله موسسه رازی اشاره کرد و با تاکید بر اینکه این مجموعه از افتخارات ایران است، تصریح کرد: اصلاح قیمت واکسن های سرم سازی رازی باید توسط دولت و مجلس انجام شود چرا که این اقدام بر اساس شرایط اقتصادی کشور کمک شایانی به وضعیت موجود خواهد کرد.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1682831
ارسال نظر
نظرات