شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 08:45 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683128
معاون سلامت و دفاع زیستی بسیج مستضعفین:

۵۵۰ هزار بسیجی در طرح ملی شهید سلیمانی همکاری می‌کنند/ کاهش ۷۰ درصدی بستری بیماران کرونایی

۵۵۰ هزار بسیجی در طرح ملی شهید سلیمانی همکاری می‌کنند/ کاهش ۷۰ درصدی بستری بیماران کرونایی
معاون سلامت و دفاع زیستی بسیج مستضعفین با اعلام کاهش ۷۰ درصدی بستری بیماران کرونایی با اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: ۵۵۰ هزار بسیجی در این طرح ساماندهی شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از گلستان ما؛ مسلم چشمی شامگاه چهارشنبه 10 دی‌ماه در گفت و گوی ویژه خبری اظهار کرد: ما در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دنبال آن هستیم که زنجیره انتقال ویروس منقطع شده و ویروس توسط ما مدیریت شود.

وی افزود: وظیفه تیم های مراقبتی، حمایتی و نظارتی ما در این طرح پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس است.

معاون سلامت و دفاع زیستی سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: راهبرد طرح شهید سلیمانی محله محوری است و گروه های پایش جهادگران بسیج در محلات خانه به خانه وظایف خود را انجام خواهند داد.

وی بیان کرد: تیم های مراقبتی ما در طرح در صورت مشاهده یکی از علائم ۱۸ گانه کرونا برای شخص مشکوک به ابتلا تصمیم گیری می کنند.

چشمی اذعان کرد: اصل ماموریت متعلق به دوستان در وزارت بهداشت و کادر درمان در خط مقدم مبارزه است و ما یار کمکی آنها در طرح شهید سلیمانی هستیم.

مسئول کمیته پایش، نظارت و ارزیابی قرارگاه شهید سلیمانی تاکید کرد: به حمدلله با اجرای این طرح میزان بستری و مرگ و میر به طور میانگین ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش پیدا کرده است که باور داریم به برکت خون شهید سلیمانی است.

 چشمی  با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی ۴ ماهه است و تا پایان سال ادامه دارد، خاطرنشان کرد: این کاهش چشمگیر مرگ و میر و بستری ها فقط در ماه اول اجرای طرح رخ داده است.

وی تاکید کرد: بسیج شبکه گسترده ای از داوطلبان مخلص است و ما در طرح غربالگری ملی ۵۵۰ هزار بسیجی را ساماندهی کرده بودیم.

معاون سلامت و دفاع زیستی سازمان بسیج مستضعفین در خاتمه گفت: در جریان اجرای طرح شهید سلیمانی تجربیات موفق هر استان را به استان های دیگر منتقل میکنیم تا موفقیت ها بیشتر شود.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1683128
ارسال نظر
نظرات