شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:55 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683228
پدر شهید مدافع حرم مطرح کرد؛

روایت عیادت حاج قاسم از پیکر نیمه‌جان شهید تبریزی

روایت عیادت حاج قاسم از پیکر نیمه‌جان شهید تبریزی
پدر شهید تبریزی مدافع حرم اظهار داشت: حاج قاسم گفت نزدیک به ۴۰ سال حسرت این کاروان را می کشم و شهادت قسمت نمی شود، اینها دیرتر آمده و زودتر رفتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، جعفر جوانی در خصوص دیدار خود با سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: وقتی پسرم حامد در بیمارستان بقیه الله تهران بستری بود، با من تماس گرفتند که خودتان را سریع تر برسانید بیمارستان بقیه الله، شخصی به دیدار حامد آمده و بخاطر شرایط امنیتی نام او را در پشت تلفن نمی توانیم بگوییم. حدودا یکی دو ساعت طول کشید تا به بیمارستان برسم و دیدم سردار سلیمانی تا آن موقع منتظر من بودند. من تا آن لحظه نمی‌دانستم چه کسی به دیدار پسرم آمده است و در بیمارستان دیدم که حاج قاسم برای عیادت حامد آمده است.

غبطه فرمانده به شهادت حامدش؛ دیر آمد و زود رفت

وی افزود: حامد را به حاج قاسم نشان دادم و گفتم «هذا من فضل ربی». بعد گفتم روز قیامت وقتی حضرت زهرا(س) می آیند سرم را بالا می گیرم و می گویم من پسرم را فرستادم تا از ناموس و حرم حضرت زینب(س) دفاع کند.

پدر شهید جوانی ادامه داد: همدیگر را بغل کرده و دیدم سردار گریه می کند، سردار گفت من بخاطر حامد گریه نمی کنم من برای خودم گریه می کنم که نزدیک به ۴۰ سال حسرت این کاروان را می کشم و شهادت قسمت نمی شود، اینها دیرتر آمده و زودتر رفتند.

سردار می گفت حامد آچار فرانسه من در سوریه است/ حاج قاسم شخصا برای حامد مراسم اربعین گرفت

پدر این شهید مدافع حرم در ادامه به روابط فرزند خود با شهید سلیمانی اشاره کرده و گفت: سردار می گفت حامد آچار فرانسه من بود و من افتخار می کنم که چنین نیروهایی داشتم.

وی بیان داشت: شهید سردار سلیمانی حتی در شهرک الماسی تهران برای حامد مراسم چهلم گرفته بود و ما را هم دعوت کرده بودند و من، مادر و برادر حامد به این مراسم رفتیم.

جوانی در ادامه به پیامدهای شهادت شهید سلیمانی اشاره کرده و افزود: دشمن فکر کرد اگر سردار سلیمانی را از دست ما بگیرد مقاومت در زمین می ماند غافل از اینکه از هر قطره خون سردار، هزاران سردار سلیمانی به وجود می آید.

زمان، مکان و انتقام را رهبرمان تعیین می کند

وی تاکید کرد: به برکت خون سردار سلیمانی، راه جبهه مقاومت اسلامی تداوم می یابد و بدانند که انتقام سخت از دشمن گرفته می شود.

پدر شهید تبریزی جبهه مقاومت اسلامی در تبیین مساله انتقام خون شهید سلیمانی گفت: ما منتظر نظر ولی فقیه هستیم و نمی توانیم خودسرانه کاری انجام بدهیم، مطیع امر رهبریم و با جان و دل اطاعت می کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683228
ارسال نظر
نظرات