شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:33 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683257
نماینده ساوجبلاغ:

آورده مالیاتی 800 میلیارد تومانی 350 واحد تولیدی از تهران به البرز بازگشت/ آلایندگی برای البرزی‌ها و گردش مالی در تهران، ظلم به استان بود

آورده مالیاتی 800 میلیارد تومانی 350 واحد تولیدی از تهران به البرز بازگشت/ آلایندگی برای البرزی‌ها و گردش مالی در تهران، ظلم به استان بود
علی حدادی گفت: بازگشت آورده های مالیاتی به البرز علاوه بر گردش مالی و ارزش افزوده ای که برای البرز خواهد داشت، تسهیلاتی را به واحدها اختصاص می دهد تا رونق و جهش تولید را شاهد باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: مشکلات بخشی ازکارگاه های تولیدی البرز اعم از آلایندگی و آسیب ها دامنگیر شهروندان شده و تسهیلات داده شده به آنها سهم استان به حساب می آید. 

علی حدادی افزود: بر خلاف مشکلاتی که مردم البرز به واسطه آسیب ها و آلایندگی واحدهای تولیدی متحمل می شوند،گردش مالی آنها در تهران است، این روند تاثیر منفی روی گردش مالی البرز و ارائه تسهیلات به کارگاه های تولیدی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به اینکه گردش مالی 350 واحد تولیدی استان البرز در پایتخت انجام می شود، اظهار داشت: از این 350 پرونده قریب به 150 الی 200 واحد تولیدی رقم های بالایی دارند، گردش مالی این تعداد در قالب آورده مالیاتی قریب به 800 ملیارد تومان در سال خواهد بود.
 
نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد البرز تصریح کرد: می تواند از گرش مالی که به البرز باز می گردد تسهیلاتی را در اختیار واحدهای تولیدی برای فعال سازی قرار دهد و ارزش افزوده ویژه ای برای استان دارد. متاسفانه پیش از این گردش مالی در تهران انجام می شد و ارزش افزوده کارگاه های تولیدی معلوم نبود کجا می رود؟
 
حدادی در خاتمه با اشاره به اینکه در جلسات با وزیر اقتصاد، دژپسند دلایلی که برای واحدهای تولیدی ارائه کردم را پذیرفت، گفت: این موضوع علاوه بر گردش مالی و ارزش افزوده ای که برای البرز خواهد داشت، تسهیلاتی را به واحدها اختصاص می دهد تا رونق و جهش تولید را شاهد باشیم.
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683257
ارسال نظر
نظرات