شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683259

وحشت اسرائیل از اتحاد کشورهای عربی و حربه عادی سازی روابط

وحشت اسرائیل از اتحاد کشورهای عربی و حربه عادی سازی روابط
اگر می‌خواهید توجه همگان را از رفتار مجرمانه خود پرت کنید، هیچ کاری بهتر از آتش افروزی در حیاط خلوت شخص دیگر نیست. رژیم صهیونیستی در این امر مهارت بسیاری دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ خبرگزاری انگلیسی middleeastmonitor نوشت، حقه های کثیف می تواند نشان دهد که کنترل مسجدالاقصی از دست مسلمانان خارج شده است.

اگر می خواهید توجه همگان را از رفتار مجرمانه خود پرت کنید، هیچ کاری بهتر از آتش افروزی در حیاط خلوت شخص دیگر نیست. حتی راه بهتر این است احمق های مفیدی را پیدا کنید که کبریت را روشن می کنند.

رژیم صهیونیستی در این امر مهارت بسیاری دارد و با کمک برخی از حاکمان مفید و احمق عرب، امتحان بزرگی را برای مسلمانان جهان که پشت پرده مکان های مقدس در بیت المقدس اشغالی هستند رقم می زند.

یکی از انگیزه های اسرائیل جلوگیری از گسترش نفوذ و حمایت دیرینه ترکیه از حقوق فلسطین در منطقه است.

طبق توافقنامه های عادی سازی که به تازگی توسط امارات متحده عربی، بحرین و مراکش امضاء شده حاکمان آنها خواستار نقش نظارتی بر مکان های مقدس در بیت المقدس اشغالی را دارند.

صهیونیست ها همبستگی کشورهای عربی را تهدیدی برای امنیت ملی خود می دانند و هر حمایتی از فلسطین منجر به واکنش هیستریک رژیم صهیونیستی می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683259
ارسال نظر
نظرات