شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683278
بازیکن تبریزی شهرخودرو؛

هر دو تیم شانس پیروزی داشتند/ روزی به تراکتور برمی‌گردم

هر دو تیم شانس پیروزی داشتند/ روزی به تراکتور برمی‌گردم
بازیکن تبریزی تیم شهرخودرو می‌گوید که علاقه‌اش به تراکتور قابل کتمان نیست و روزی به این تیم بازخواهدگشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی طاهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درخصوص تساوی تیمش مقابل تراکتور اظهار داشت: پیش بینی بازی سختی را مقابل تراکتور پر مهره کرده بودیم که همین‌طور هم شد. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان رفته بودند که درنهایت به تساوی رضایت دادند.

وی ادامه داد: هر دو تیم شانس پیروزی داشتند که به هر حال این اتفاق رخ نداد. از طرفی هم تراکتور با آقا مسعود متحول شده و بازی خوبی از خود ارائه داد که در کل فوتبال خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم.

هافبک تبریزی شهرخودرو درباره اینکه چه حسی از تقابل با تیم سابقش داشت نیز گفت: در واقع بازی در برابر تیمی که خاطرات خوبی از حضور در آن داشتم سخت بود چرا که من از تراکتور به فوتبال ایران معرفی شدم و فوتبالم را مدیون این تیم و پرشورها هستم.

وی افزود: دلم برای جو استادیوم و حضور در تبریز تنگ شده بود ولی حیف که کرونا اجازه نداد بار دیگر پرشورها را ببینم. وجود آن‌ها برای تراکتور و در کل برای فوتبال کشورمان نعمت است. متاسفانه با این بیماری از حضور هواداران محروم هستیم.

طاهران با بیان اینکه تراکتور خانه من است، از علاقه خود برای بازگشت به این تیم گفت و ابراز داشت: علاقه من به تراکتور چیزی نیست که پنهان باشد. همان‌طور که گفتم من از تراکتور به فوتبال ایران معرفی شدم و روزی هم به این تیم برمی‌گردم اما فعلا تمرکزم برای موفقیت شهر خودرو است تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

بازیکن تیم ملی امید ایران در پایان درباره سرمربی‌گری مسعود شجاعی هم خاطرنشان کرد: آقا مسعود بازیکن بزرگی است. او سال‌ها در سطح اول فوتبال اروپا بازی کرده و افتخارات زیادی نیز به دست آورده است. مطمئنم اگر حمایت قاطعی از ایشان شود بدون شک نتایج فوق‌العاده‌ای در تراکتور خواهد گرفت. آقا مسعود می‌تواند با اتکا به بازیکنان جوان، تراکتور را به موفقیت‌های فراوانی برساند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1683278
ارسال نظر
نظرات