شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:52 منتشر شده در مورخ: 1399/10/11 شناسه خبر: 1683315
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی:

گام برداشتن در مسیر شهدا اقتدار و سربلندی را به همراه دارد

گام برداشتن در مسیر شهدا اقتدار و سربلندی را به همراه دارد
انصاری فر گفت: تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی نشان می دهد گام برداشتن در مسیر شهدا همواره عزت آفرین و اقتدار و سربلندی برای جامعه و ملت به همراه داشته و هرکجا در راه شهدا و مکتب شهیدان بودیم موفقیت حاصل شده و امروز برای عبور از مقاطع حساس باید همواره به مکتب شهدا اهمیت دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ مرتضی انصاری‌فر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی عصر امروز در آیین گلباران قبور مطهر شهدای شهر اراک به مناسبت روزجهانی مقاومت با اشاره به سالگرد شهید سلیمانی گفت:شهید حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت بی نظیر و بین المللی است که به واسطه ایثارگری ها و مجاهدت های چهل ساله خود تبدیل به یک چهره محبوب و مردمی شد.

 
وی افزود: مقام معظم رهبری به دلیل گستردگی شخصیت شهید سلیمانی مکتب را در خصوص ایشان مطرح می کنند و لذا توجه به این مکتب و شاخصه های گسترده آن امروز می تواند برای زندگی فردی و اجتماعی بسیار راهگشا باشد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اظهار کرد: امروز بهره گیری از مکتب شهید سلیمانی در همه ابعاد زندگی یک ضرورت محسوب می شود چراکه مکتب حاج قاسم در همه عرصه ها کارآمد است و باید به نحو احسن از این نعمت بزرگ استفاده کنیم.
 
وی بیان کرد: اساس مکتب شهید سلیمانی ولایتمداری و توجه به فرمان ولایت است و ایشان در تمام عمر با برکت خود همواره به دنبال تحقق امر ولی بود و این مسئله امروز باید برای همه ما درس مهمی باشد.
 
انصاری فر با اشاره به نامگذاری شهادت شهید سلیمانی به عنوان روز جهانی مقاومت گفت: روز ۱۳ دی ماه به مناسبت شهادت سردار سلیمانی به عنوان روز جهانی مقاومت نامگذاری شده است و این نامگذاری می تواند منشا خیرات و برکات زیادی برای ملت ایران و ملت های مسلمان باشد.
 
وی افزود: تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی نشان می دهد گام برداشتن در مسیر شهدا همواره عزت آفرین و اقتدار و سربلندی برای جامعه و ملت به همراه داشته و هرکجا در راه شهدا و مکتب شهیدان بودیم موفقیت حاصل شده و امروز برای عبور از مقاطع حساس باید همواره به مکتب شهدا اهمیت دهیم.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین ماموریت های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و لذا در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1683315
ارسال نظر
نظرات