شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683366
فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در کرج؛

سردار سلیمانی حسرت شکستن ستون فقرات مقاومت را به دل آمریکا گذاشت/ امام (ره) مانع محاصره انقلاب توسط استکبارِ شرق و غرب شد

سردار سلیمانی حسرت شکستن ستون فقرات مقاومت را به دل آمریکا گذاشت/ امام (ره) مانع محاصره انقلاب توسط استکبارِ شرق و غرب شد
سردار رحیم نوعی اقدم گفت: گفتمان مکتب قاسم سلیمانی گفتمان مقاومت و انقلابی گری است و ترکیب این دو همان جمله ای است که سردار شهید فرمود ما ملت امام حسین و ملت شهادتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) شامگاه پنج شنبه در مراسم سالگرد شهید سلیمانی که در مسجد ولیعصر سپهرکرج برگزار شد، حضرت فاطمه (س) را اولین مدافع سرسخت ولایت و امامت دانست و گفت: قاسم سلیمانی زمانی روایت می شود که از مکتب وی سخن بگوئیم.

سردار رحیم نوعی اقدم با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند قاسم سلیمانی را فرد ننامید، او مکتب است، افزود: امروز برای جوانان، مردم ما و ملت های آزادی خواه سوال است که این مکتب از چه مولفه هایی تشکیل شده و چه گفتمانی دارد؟
 
وی با تاکید بر اینکه گفتمان مکتب قاسم سلیمانی گفتمان مقاومت، انقلابی گری است و ترکیب این دو همان جمله ای است که سردار شهید فرمود ما ملت امام حسین و ملت شهادتیم اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام (ره) زمانی پیروز شد که کل دنیا دو قطبی بود.
 
سردار نوعی اقدم تصریح کرد: کل دنیا یا کشورهای هم پیمان ناتوی غربی بودند یا هم پیمان ورشوی شرقی. ما کشور مستقل نداشتیم، اگر کشور شرقی انقلاب می کرد غربی می شد و بر عکس، انقلاب دزدی آن زمان مد بود، انقلاب امام (ره) با بیعت امت و ملتی که در رکابش بودند به پیروزی رسید.
 
وی گفت: استکبار جهانی شرق و غرب درصدد مصادره انقلاب امام (ره) بودند اما ایشان بر دهان آنها زد و استراتژی نه شرقی و نه غربی را اعلام کرد. معمار کبیر انقلاب نشان داد که این حرکت ماندگار به شرق و غرب وابسته نیست به گونه ای که تئوریسین ها و تحلیل گران به نام غربی گفتند با پیروزی انقلاب ایران قدرت سوم جهانی شکل گرفت.
 
سردار نوعی اقدم افزود: یکی از دلایلی که امام (ره) و رهبری مخالف مذاکره با آمریکا هستند این است که آمریکا بعد از 42 سال در استراتژی می خواهم نباشید مانده است، لذا تا زمانی که انقلاب اسلامی هست مذاکره و برجام و معاهده های از این دست نتیجه نخواهد داد.
 
وی اظهار داشت: همانگونه که مقابل امام حسین (ع) را گرفتند و گفتند یا بیعت کنید یا باید بجنگید به امام هم فرمودند یا باید سلطه غرب را بپذیرید یا باید بجنگید. عقبه انقلاب ما کربلا و عاشورا بود در نتیجه امام (ره) نپذیرفت و در دهان آمریکا زد.
 
هم رزم شهید سلیمانی تصریح کرد: آمریکا به سراغ انقلابی امد که تجهیزات، تکنولوژی و امکانات نداشت اما در 42 سال هر چه خواست شد و هر چه استکبار خواست بر زمین ماند، ما پیروز میدان شدیم، بعد از پیروزی انقلاب آمریکا اسرائیل را با استراتژی از نیل تا فرات آورد اما امام (ره) در مقابل آن حزب الله را ساخت.
 
وی با اشاره به اینکه امروز حزب الله به یک مکتب و ادبیات تبدیل شده است، گفت: فلسطین را ما حمایت کردیم و قدرتمندانه روی پای خود ایستاده است، آمریکا القاعده و طالبان را ساخت تا ایران را به هم بریزد و از خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، افغانستان و پاکستان، کردستان و تهران وارد شد اما قدرتمندانه آن را هضم و حذف کردیم.
 
سردار نوعی اقدم افزود: 36 کشور برای از میان برداشتن ایران با آمریکا اجماع کردند، از 34 کشور اسیر داشتیم، خاک ایران را تصرف کردند اما در طول تاریخ برای اولین بار در برابر هجمه ها ایستادیم و با عزت اجازه ندادیم وجبی از خاک را به دست دشمن بیفتد.
 
وی اظهار داشت: آمریکا داعش را جهانی ساخت، از فرانسه 11 هزار و 500 نفر در داعش حضور داشتند که 1500 نفر از آنها زن بودند و از 150 مرد حامله شده بودند، برای داعش جغرافیای عراق و شام و مسئولیت خلافت اسلامی را قائل شدند اما با شکل گیری حزب الله هلال مقاومت در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه شکل گرفت.
 
سردار نوعی اقدم تصریح کرد: آمریکا با انتخاب عراق و شام به دنبال شکستن ستون فقرات مقاومت بود اما سوریه رقص گاه مقاومت ما در مقابل صهیونیسم شد، می خواستند کسی را جای اسد بگذارد تا ما را از رفتن به سوریه منع کرده و حزب الله را محاصره کنند.
 
وی گفت: اردوغان به ایران پیام داد که خودتان را خرج اسد نکنید، آمریکا تصمیم گرفته است همانگونه که صدام را را 12 روزه و سرهنگ قذافی لیبی را 7 روزه برداشت اسد را 5 روزه بردارد اما رهبر معظم انقلاب از سردار سلیمانی خواست سوریه را کمک کند تا اسد بماند.
 
این هم رزم شهید سلیمانی با اشاره به اینکه ولایت پشتیبان اسد بود تا دفاع از ایران تا مرزهای اسرائیل عمق بخشی داده شود و از منافع امنیتی دور فوق استراتژیک در خارج از ایران محافظت شود، افزود: محمد مرسی اعلام کرد اردوغان حامی منبود و در زندان هستم اما ولایت حامی اسد بود و امروز رئیس جمهور است.
 
سردار نوعی اقدم اظهار داشت: آیت الله سیستانی به همراه مسئولین به رهبری نامه نوشتند که اگر حاج قاسم به بغداد دیر می رسید خبری از سامرا و کربلا و نجف نبود اما گفتمان مقاومت و انقلابی گری ستون فقرات دشمن را شکست، درست درحالی که آمریکا با هزاران میلیارد دلار نتوانست حکومت عراق را تغییر دهد حاج قاسم حشد الشعبی را ساخت.  

وی تصریح کرد: مکتب سردار سلیمانی در سوریه با جریان سلفی-تکفیری-وهابی به ریاست داعش آمریکا ساخته، گروه های معارض متاثر از وهابیت و سلفیت عربستان و آمریکا مبارزه کرد. داعش معتقد بود 5 شیعه بکشد وارد بهشت می شود و تمام کلمه کفار را به نام شیعه می خواند.
 
سردار نوعی اقدم با اشاره به اینکه داعش ناموس مسلمانان را حلال می دانست، گفت: این ادبیات به نام اسلام، الله و اکبر وارد خاورمیانه شد، آمریکا پرچمی برای آنها ساخت که سیاه بود تا اسلام را بدجلوه دهد، علمای خودفروخته و فاسد وهابی الله اکبر آمریکایی ساختند.
 
وی افزود: اراده الهی و نفس گرم سردار سلیمانی در میدان مبارزه حاکم شد و شاخ داعش شکست، داعشی به جایی رسیدند که در مقابل مقاومت حاج قاسم لباس خود را در می آوردند و لباس زنانه می پوشیدند. فرمانده داعش 20 قلم آرایش کرده بود تا به دام نیروهای ما نیفتد اما از ترس فراموش کرده بود سبیل هایش را بردارد.

سردار نوعی اقدم در خاتمه اظهار داشت: آمریکا 75 جنگ در دنیا به راه انداخته بود اما نیروی آمریکایی به این جنگ ها نفرستاده بود، این در حالی است که 100عملیات انتخاری انجام دادند اما مقاومت را نتوانستند بشکنند، آمریکایی ها لباس های خود را درآوردند و لباس زنانه پوشیدند، این ابرقدرت بی عرضه شکست خورد و حلب را خدا آزاد کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1683366
ارسال نظر
نظرات