شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683435
فرمانده سپاه البرز:

7هزار میلیارد دلار پول پاشی ترامپ در خاورمیانه حریف مکتب حاج قاسم نشد

7هزار میلیارد دلار پول پاشی ترامپ در خاورمیانه حریف مکتب حاج قاسم نشد
سردار مولایی گفت: آمریکا چراغ خاموش در عین الاسد فرود می آید چون در عراق و افغانستان جایی ندارد، در مقابل محبت حاج قاسم سلیمانی به دل همه نشسته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده سپاه البرز در آستانه سالگرد شهید سلیمانی و همزمان با هفته بصیرت در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: حاج قاسم ادبیات ایثار، جهاد و شهادت را ارتقا داد، همرزم شهیدان باکری، همت، کاظمی و دیگر شهدا بود اما بعد از جنگ برای خود یک قاموس یا واژه نامه جدید از ایثار و شهادت ترسیم و تبیین کرد.

سردار سید یوسف مولایی با اشاره به اینکه هر کسی به نوعی حاج قاسم را شناخت و دل به ایشان سپرد، افزود: هیچ کسی نمی تواند با هر میزان بودجه، کار فرهنگی و تلاش محبت مردم را جمع کرده و برای خودش ذخیره ای درست کند چرا که ترامپ می گوید 7 هزار میلیارد دلار خرج کردیم اما با چراغ خاموش در عراق نشستیم.
 
وی اظهار داشت: آمریکا چراغ خاموش در عین الاسد فرود می آید چون در عراق و افغانستان جایی ندارد، در مقابل محبت حاج قاسم سلیمانی به دل همه نشسته است، این یعنی کسی که ایمان آورد و عمل صالح انجام داد خداوند محبتی از آن در دل همه می گذارد، این محبت خدایی بوده و قابل خریداری نیست.
 
سردار مولایی تصریح کرد: شهید سلیمانی نماد ایمان و عمل صالح بود چرا که از افغانستان و پاکستان تا ایران، عراق و سوریه همه دوست دار این سردار هستند، عراقی ها به این باور رسیده بودند که اگر سردار سلیمانی نبود معلوم نبود ناموس و زندگی آنها دست چه کسانی می افتاد.
 
وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی نماد انسان پاکباخته ای بود که خود را فدا کرد تا امت اسلامی را نجات دهد، گفت: هفته بصیرت هم با شهادت حضرت فاطمه (س) مقارن شده است، تقارن این دو معنادار است چرا که فاطمه (س) بصیرترین زن تاریخ و مدافع علی (ع) بود.
 
سردار مولایی افزود: انتخاب های ما در زندگی اعم از مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اگر بدون بصیرت باشد گمراه می شویم، با توجه به اینکه هر لحطه امکان لغزش وجود دارد باید به سمت بصیرت قدم بگذاریم چرا که ما را از خطاها و گناهان مصون می دارد.
 
فرمانده سپاه البرز در خاتمه با اشاره به اینکه بصیرت نیاز دائمی ما است، خاطرنشان داشت: مسائل سیاسی با کلیات نظام و کشور سر و کار دارد و 9 دی هم یکی از قلل دستیابی مردم به بصیرت دینی و انقلابی بود که البته این مهم به این هفته ختم نمی شود و باید در تمام اوان در دستور کار قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1683435
ارسال نظر
نظرات