شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683443
بالاتر از پرسپولیس؛

تراکتور محبوب‌ترین باشگاه آسیا شد + عکس

تراکتور محبوب‌ترین باشگاه آسیا شد + عکس
باشگاه تراکتور با حمایت بی‌نظیر هوادارانش توانست عنوان محبوب‌ترین باشگاه قاره کهن را از آنِ خود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، نظرسنجی نهایی وب‌سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای انتخاب محبوب‌ترین باشگاه قاره کهن با برتری قاطع تراکتوری‌ها به پایان رسید.

در این نظرسنجی، تراکتور در رقابت با ۷ باشگاه دیگر از جمله پرسپولیس با کسب ۵۱.۱۴ درصد، بیش از نیمی از آرای کاربران را به خود اختصاص داده و به عنوان پرهوادارترین باشگاه آسیا شناخته شد. 

تراکتور در مراحل مقدماتی این نظرسنجی نیز عنوان محبوب‌ترین باشگاه ایران و آسیای میانه (مرکزی و جنوبی) را با اقتدار از آنِ خود کرده بود.

بلافاصله بعد از اتمام این نظرسنجی خبر انتخاب تراکتور به عنوان محبوب‌ترین باشگاه آسیا در صدر اخبار سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته و AFC کسب این عنوان را به باشگاه تراکتور و هوادارانش تبریک گفت. 

از سویی، محمدرضا زنوزی و سجاد ساح، مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز با صدور پیامی جداگانه از حمایت پرشورها قدردانی کرده و این انتخاب تاریخی را به آن‌ها تبریک گفتند.

متن پیام مالک باشگاه تراکتور به شرح زیر است:

“بسم الله الرحمن الرحیم
قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَىَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (۲۶)

بگو بار خدایا تویی که فرمانفرمایی، هر آن کس را که خواهی فرمانروایی بخشی و از هر که خواهی فرمانروایی را باز ستانی و هر که را خواهی عزت بخشی و هر که را خواهی خوار گردانی همه خوبی‌ها به دست تواست و تو بر هر چیز توانایی .

هوالقادر

پرشورها سلام

به احترام هواداری و طرفداری بی‌منت شما عزیزان، آسیا تعظیم کرده است.

اعتقادم بر این است که حتی اگر این نظرسنجی در سطح دنیا برگزار شود،شما باز هم افتخارآفرینی می‌کنید.

این فاصله ملموس و فاحش نسبت به تیم دوم ثابت کرد که ناعدالتی‌ها و نادیده گرفتن‌ها، کارساز نبوده و نظرسنجی‌های دیگر، مصرف داخلی دارد. و نشان داد شعر معروف “یل یاتار، طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی” شعار نیست، بلکه یک واقعیت است و هویت قشر عظیمی از مردم ایران.

هوادار تراکتور کبیر
خدمت‌گزار ملت ایران
محمدرضا زنوزی مطلق”

مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز در پیام تبریک خود نوشت:

“باسمه تعالی
برترین و بهترین بودن موضوعی غیرقابل انکار برای هواداران تراکتور است و امروز کنفدراسیون آسیا هواداران تراکتور را برترین های آسیا معرفی میکند تا احقاق حقی باشد بر فوتبال آذربایجان.

عنوان بزرگ آسیا بودن را به پرشورها، پر تعدادها، پرتعصبها و غیور مردان و زنان آذربایجان تبریک میگویم و این همدلی بی نظیر شما هواداران، مسئولیت ما را در این باشگاه سنگین‌تر از قبل کرد و باید مدیران این باشگاه نیز خود را در شان و اندازه هواداران نشان داده و تیمی لایق این عنوان را تقدیم هواداران کنند.

هواداران فهیم فوتبال آذربایجان، شما امروز ثابت کردید که قدرتی بزرگ در عصر ارتباطات هستید و برای احقاق حق خود به هیچ نیروی خارجی نیاز ندارید و شایستگی خود را در تاریخ فوتبال ایران، آسیا و جهان ثبت کردید.
نامت همچون سهند و سبلان پایدار و استوار.

باشاریلار گلیب گئدر، اصالتین بیزه یئتر
تراختورو همیشه اوجالاردادی
یاشاسین تراختور، یاشاسین آذربایجان، یاشاسین تراختور یاردیمچلاری

سجاد سیاح
مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور”

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1683443
ارسال نظر
نظرات