شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683462
امام جمعه رودسر:

ترامپ منتظر انتقام سخت بماند

ترامپ منتظر انتقام سخت بماند
حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه امروز فریاد مرگ بر آمریکای ملت مقاوم منطقه،‌ کاخ سفید را می‌لرزاند گفت: پیام دعوت به اسلام امام و این روز نباید فراموش شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی، امام جمعه رودسر ظهر امروز در خطبه نماز جمعه این هفته با بیان اینکه امروز باید حول امامت و ولایت امیرالمومنین (ع) که در ولایت مطلق فقیه ‌متبلور است بچرخیم اظهار کرد: علیه ولایت فقیه حرف می‌زنند و سم پاشی می‌کند و ما باید مثل دختر پیامبر«ص»سینه سپر کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه حضرت زهرا (س) همزمان با بصیرت افزایی آسیب شناسی و آفت زدایی می‌کرد افزود: حضرت زهرا(س) عدم تحمل عدالت امام علی (ع) را علت فاصله گیری می‌دانست زیرا خط امام علی (ع) با امیال دنیایی هم‌خوانی ندارد.

امام جمعه رودسر در رابطه با ۱۳ دی سال‌روز صدور پیام تاریخی امام راحل به رئیس کمونیست های جهان، گورباچوف اظهار کرد: این پیام همه دنیا را مبهوت کرد.

فریاد مرگ بر آمریکای ملت مقاوم منطقه،‌ کاخ سفید را می‌لرزاند

وی با اشاره به اینکه امروز فریاد مرگ بر آمریکای ملت مقاوم منطقه،‌ کاخ سفید را می‌لرزاند گفت: پیام دعوت به اسلام امام و این روز نباید فراموش شود.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به هفته میثاق با ولایت گفت: سال‌روز حماسه بزرگ ۹دی، روز بصیرت امت انقلابی برای دفع فتنه نام گذاری شد؛ در قرآن پر از کلمه بصیرت و فتنه است و این کلام قرآن است که می‌گوید اینقدر مبارزه کنید تا ریشه فتنه نابود شود.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه در نهج‌البلاغه ۵۰بار کلمه فتنه تکرار شده است گفت: در انقلاب اسلامی ما و خصوصا سال ۸۸، تاریخ صدر اسلام با خطوط کلی آن تکرار شد، نفاق بدعت در دین، القای شبهه، نفاق فتنه از خطوط کلی این دو فتنه بود.

وی ۹دی ۸۸ را نماد مهم دفاع جانانه ملت دانست و افزود: عده ای دوست دارند ۹دی عادی سازی شود اما در آن روز پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و آمده بودند تا همه انقلاب را به نفع آمریکا مصادره کنند و اسلام آمریکایی را حاکم کنند پس نمی شود راحت گذشت.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه دشمنان خارجی ما از ۹دی هراس دارند تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد کسی حماسه ۹دی را عادی سازی کند زیرا یک حماسه بود و یک نقطه عطف در انقلاب اسلامی شد.

امام جمعه رودسر تاکید کرد: دشمنان باز هم بدانند که اگر فتنه ای به پا کنند تو دهنی محکم تری از سال ۸۸ خواهند خورد.

وی با بیان اینکه شهدای هسته ای، شهید ابوالمهدی، سردار شهید قاسم سلیمانی برای دفع فتنه شهید شدند و گفت: در این عصر زمانه نفاق در نقش داعشی ها ظاهر شده بود، همه منطقه را آلوده کرده بودند و سردار سلیمانی به همراه مدافعان حرم همه طراحی های طراحان استکبار را نقش بر آب کردند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با بیان اینکه امروز نام شهدا، سردار سلیمانی، شهید ابوالمهدی، و مدافعان حرم به عنوان قهرمانان ملی و مللی جهان اسلام و تاریخی ما هستند گفت: دشمن بداند همانطور که رهبر شجاع و بیدار ما بارها فرمودند زدن عین الاسد یک سیلی بود و انتقام سخت نبود، ترامپ منتظر بماند و اینکه این انتظار چه زمانی به سر برسد دست ما است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683462
ارسال نظر
نظرات