شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:01 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683479
چهره پیشکسوت شعر آئینی کشور:

مرام حاج قاسم مرام سید الشهدا(ع) بود/ آزادی خواهان جهان مریدان سردار دل‌ها

مرام حاج قاسم مرام سید الشهدا(ع) بود/ آزادی خواهان جهان مریدان سردار دل‌ها
استاد ولی‌الله کلامی گفت: مرام حاج قاسم مرام سید الشهدا(ع) بود که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حاج ولی‌الله کلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: شخصیت سردار سلیمانی شخصیت ویژه و ولایی در عمل، سلوک و گفتار و حضور در صحنه‌های متعدد انقلابی بود.

وی بیان کرد: همانگونه که حضرت سید الشهدا (ع) از همه آزادی خواهان جهان به سوی خود دعوت می‌کند و از همه قبایل و مذاهب دوستدار امام حسین (ع) هستند، سردار سلیمانی نیز با سلوک و رفتار خود آزادی خواهان جهان را تحت تاثیر قرار داده است.
 
این شاعر ارزنده کشور بیان داشت: حاج قاسم سلیمانی پیرو سید الشهدا بوده و کلام ایشان نافذ بود و آزادی خواهان از هر قبیله، ملتی و دیاری سردار سلیمانی را می‌شناسند.
 
کلامی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی به دلیل طلب امنیت برای همه مورد توجه ملت‌های جهان بوده و او کاری با ادیان، حزب، گروه نداشت و زمانی که صحبت از چپ و راست و جناح می‌شد می‌گفت ما همه اهل یک خانواده‌ایم.
 
وی تصریح کرد: مرام حاج قاسم مرام سید الشهدا(ع) بود و خداوند زینبی به او عطا کرده است که مصداق حضرت زینب (س) است.
 
شاعر ارزنده کشور با بیان اینکه دو بار حاج قاسم سلیمانی را ملاقات کرده‌ام، گفت: دیدار اول در قرارگاه حمزه سید الشهدا بود که توسط سردار اوصانلو برای بزرگداشت شهید باکری دعوت شده بودم.
 
کلامی خاطرنشان کرد: دیدار بعدی من با سردار سلیمانی سه سال پیش در موج‌الحسین تهران بود که ایشان با محمود کریمی وارد شد و 10 دقیقه‌ای برای ما صحبت کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1683479
ارسال نظر
نظرات