شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683498
امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه؛

حاج قاسم شر داعش، غده سرطانی آمریکا را از سر منطقه کم کرد/ ژست ایران هراسی غرب با آرایش جنگی در خاورمیانه راه به جایی نمی برد

حاج قاسم شر داعش، غده سرطانی آمریکا را از سر منطقه کم کرد/ ژست ایران هراسی غرب با آرایش جنگی در خاورمیانه راه به جایی نمی برد
آیت الله حسینی همدانی گفت: متاسفانه برخی به دنبال تحریف این مکتب و سازش با دشمن هستند چرا که بنیان گذار انقلاب مقابله با ظلم را در دستور کار خود قرار داده بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه که امروز با شرکت تعداد محدودی از نمازگزاران در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: سردار سلیمانی مبارزی خستگی ناپذیر بود که در برابر استکبار و تروریست ها جانانه ایستاد و با دفاع از مردم در برابر داعش، شر این غده سرطانی آمریکا را از منطقه کم کرد.

آیت الله حسینی همدانی رشادت، ایمان قلبی و هوش سیاسی حاج قاسم سلیمانی را 3 عامل توطئه های شوم آمریکا دانست و افزود: برای شهید شدن باید مانند شهید زندگی کرد، این سبک زندگی سرداری بود که مذاکره و تسلیم شدن در برابر دشمنان را ننگ می دانست.
 
وی با اشاره به اینکه مکتب سردار سلیمانی  برگرفته از مکتب امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: متاسفانه برخی به دنبال تحریف این مکتب و سازش با دشمن هستند چرا که بنیان گذار انقلاب مقابله با ظلم را در دستور کار خود قرار داده بودند.
 
آیت الله حسینی همدانی روحیه ولایتمداری سردار سلیمانی را عامل ممکن کردن هر کار غیر ممکن عنوان و تصریح کرد: امروز استیصال و درماندگی آمریکا و اسرائیل را در آستانه شهادت حاج قاسم از تعطیلی مجلس و بحران سیاسی در رژیم صهیونیستی تا بحث تقلب از سوی دموکرات ها و بحران انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مشاهده می کنیم.
 
امام جمعه کرج دلیل گسیل تجهیزات نظامی و آرایش جنگی آمریکا در منطقه را ایران هراسی دانست و گفت: آمریکا بر خلاف ژست هایی که می گیرد قادر به رویارویی با ایران نیستند و صرفا درصدد هستند با سوار شدن بر موج رسانه ای ایران، کشور ما را از مواضع انقلابی خود دور کنند.
 
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه آمریکا می داند با کوچکترین حماقتی منفعتش در منطقه و رژیم صهیونیستی به خطر می افتد، افزود: می توان با حملات سایبری خواب خوش را از چشم دشمن ربود و صرفا حمله موشکی لازم است.
 
امام جمعه کرج در خاتمه ضمن تقدیر از دانشمندان و ستاد اجرای فرمان امام (ره) برای ساخت واکسن کرونای داخلی، خاطر نشان داشت: رونمایی از دستاوردهای ایران قلب دشمن را همانند موشک‌ های قدرتمند بالستیک ایرانی چاک ‌چاک می‌ کند.

 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1683498
ارسال نظر
نظرات