شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683508
رئیس بنیاد مستضعفان در کرج مطرح کرد؛

افتتاح بزرگترین تونل خاورمیانه تا پایان سال در آزادراه تهران-شمال/ پروژه ای تمام ایرانی که تحریم مانع اجرای آن نشد

افتتاح بزرگترین تونل خاورمیانه تا پایان سال در آزادراه تهران-شمال/ پروژه ای تمام ایرانی که تحریم مانع اجرای آن نشد
سید پرویز فتاح گفت: آزادراه تهران – شمال پروژه ای تمام ایرانی است و کارگران و متخصصان بومی روی آن فعالیت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس بنیاد مستضعفان ظهر امروز جمعه در حاشیه بازدید از قطعه دوم آزاد راه تهران – شمال، در جمع خبرنگاران گفت: امنیت و رفاه مردم باید در راستای مکتب سردار سلیمانی انجام شود در نتیجه تونل البرز شرقی تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

سید پرویز فتاح با اشاره به اینکه طول تونل البرز شرقی ۶ هزار و ۴۰۰ متر است، افزود: ۸۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین، ۲ هزار کارگر و مهندس در پروژه احداث قطعه دوم آزاد راه تهران – شمال به صورت شبانه روزی مشغول به کار هستند.
 
وی به تامین تمام امکانات برای اتمام پروژه مذکور در زمان مقرر اشاره کرد و اظهار داشت: عملیات عمرانی تونل البرز شرقی یک شاهکار مهندسی بوده و بر اساس زمان بندی های انجام شده پیش خواهد رفت، البته پس از اتمام تونل نصب تجهیزات و تاسیسات قسمت فوفانی تونل در دستور کار قرار می گیرد.
 

رئیس بنیاد مستضعفان در خاتمه با اشاره به اینکه آزادراه تهران – شمال پروژه ای تمام ایرانی است و کارگران و متخصصان بومی روی آن فعالیت می کنند، تصریح کرد: با توجه به استقبال مردم به سرعت دنبال تحقق پروژه هستیم و تکیه بر توان داخلی نشان داد حتی تحریم ها هم نتوانسته اند روی اجرای پروژه کوچکترین تاثیری داشته باشند.

 
بر اساس اعلام علی درویش پور معاون عمرانی استانداری البرز در قطعه دوم آزادراه تهران شمال،  از کل ٢٢ کیلومتر پروژه، بیش از ١٦ کیلومتر تونل و حدود ٢ کیلومتر نیز پل است.
 
هم چنین بهره برداری تونل البرز شرقی به طول ۶۴۰۰ متر تا پایان سال جاری و مسیر رفت قطعه دوم آزاد راه تهران - شمال تا پایان اردیبهشت سال آینده به زیر بار ترافیک می رود.
 
 
 
 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683508
ارسال نظر
نظرات