شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 22:48 منتشر شده در مورخ: 1399/10/12 شناسه خبر: 1683525
نماینده اصفهان مطرح کرد:

ادامه راه حاج قاسم وظیفه همه ماست/دشمن قابل اعتماد نیست

ادامه راه حاج قاسم وظیفه همه ماست/دشمن قابل اعتماد نیست
رحمت الله فیروزی پور گفت:کسانی که نگران هستند و دلشوره و ترس دارند، به آنها می گوییم که دشمن قابل اعتماد نسیت و ایستادن بر مواضع خودمان یک انتقام بسیار سخت خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رحمت الله فیروزی پور بادی نمایند مردم نطنر و بخش قمصر استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در آستانه نزدیک شدن به اولین سالگرد سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: ابتدا سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را گرامی میداریم،شهید سلیمانی یک الگوی و نمونه ای بود که به لحاظ تعهد و شجاعت و مردانگی یک چهره ماندگار را در تاریخ معاضر دنیا رقم زد، اثر گذاری و تاثیر گذاری ایشان در نیروهای تحت فرمانش و تلاشهای که برای جبهه مقاومت در حوزه عراق، سوریه، لینان و یمن داشت توانستیم داعش را در منطقه به نابودی بکشانیم و دولت خائن عربستان در تجاوز به یمن ناکام بگذارد که اینها همه ناشی از فرماندهی این بزرگ مرد تاریخ بود.

 

نماینده مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:رمز پیروزی و تاثیر گذاری حاج قاسم از لحاظ اعتقادی و دینداری ایشان و مجوعه ای از این قبیل خصوصیات بارز باعث شد بزرگترین تشیع جنازه را  در تاریخ یک فرد نظامی و سیاسی داشته باشیم.

 

فیروزی پور افزود:امروز همه ما وظیفه داریم،راه این سردار عزیز را که راه مقاومت و استقامت و حمایت از مظلومین عالم هست، را ادامه بدهیم و قطعا تداوم راه ایشان باعث استقرا وامنیت کشور و همه کسانی که این راه راه طی خواهند کرد خواهد بود.

 

 رئیس کمیته حمل و نقل مجلس ابراز داشت:انتقام سخت یک حرف تاریخی است، و به این معنی است که ما مقاومت بکنیم، و در عرصه حضور داشته باشیم، اگر این شکل بگیرد قطعا دشمن از مواضع خود عقب نشینی خواهد کرد . و تجربه اقتدار شهید سلیمانی نشان می دهد که اگر ما،  در مواضع  خود ایستادگی داشته باشیم،  و مقاومت کنیم قاعدتا پیروز خواهیم  شد و کسانی که نگران هستند و دلشوره و ترس دارند، با آنها می گوییم که دشمن قابل اعتماد نسیت و ایستادن بر مواضع خودمان یک انتقام بسیار سخت خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683525
ارسال نظر
نظرات