شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 02:12 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683573
معاون نیروی قدس سپاه:

پشتیبانی از ولی فقیه تاکید همیشگی سردار سلیمانی بود

پشتیبانی از ولی فقیه تاکید همیشگی سردار سلیمانی بود
معاون هماهنگ کننده نیروهای قدس سپاه گفت: سردار سلیمانی تابع محض ولی فقیه بود و همواره بر پشتیبانی و حمایت آحاد ملت از رهبر معظم انقلاب تاکید می کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرتیپ محمد رضا فلاح زاده شامگاه جمعه در مراسم «نخستین سالگرد شهادت فرماندهان جبهه مقاومت» که در سالن غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد با اشاره به جنایات داعش در سال‌های اخیر در سوریه و عراق اظهار داشت: باید از داعشی ها سوال کرد که با چه مجوزی دست به جنایات علیه بشریت زده‌اند و از هیچ گونه خباثت و سنگدلی کوتاهی نکرده‌اند و اقدامات وحشیانه آنان نه تنها علیه شیعیان بلکه علیه اهل تسنن هم بوده است.

معاون هماهنگ کننده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سردار سلیمانی با ورود خود به صحنه با دشمن شناسی اش که مسبب این اقدامات را آمریکا می‌دانست، علیه داعشی ها به مبارزه برخواست.

وی گفت: سردار سلیمانی در واقع مالک اشتر برای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و در شجاعت و اخلاص نظیری نداشت.

سرتیپ فلاح زاده افزود: یکی از ویژه گی های بارز سردار سلیمانی خدامحوری او در همه امور بود و همواره به رزمندگان در دل کارزار، امید می‌بخشید و تعداد زیاد دشمنان در جنگ را دلیل موفقیت آنان نمی‌دانست.

وی قدرت جبهه مقاومت در دنیا را در اوج برشمرد و افزود: شهید سلیمانی زمانی که به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد عرصه مبارزه با دشمنان اسلام در سوریه و عراق شد خیلی‌ها تصور می‌کردند که دیگر کار این دو کشور تمام است، اما او توکل بر خدا داشت و به حضور مجاهدان در صحنه ایمان داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور مجاهدانه سپهبد سلیمانی در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی گفت: او در تمامی سالهای بعد از انقلاب اسلامی در هر جایگاهی که بود به تکلیف خود عمل می‌کرد.

فلاح زاده ادامه داد: سردار سلیمانی تابع محض ولی فقیه بود و همواره بر پشتیبانی و حمایت آحاد ملت از رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند.

این فرمانده جبهه مقاومت، تشکیل نیروی قدس سپاه را در راستای حمایت از مستضعفین دنیا برشمرد و فرماندهی سردار سلیمانی در این عرصه را بی بدلیل عنوان کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683573
ارسال نظر
نظرات