شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683641
استاندار زنجان:

ترور رسانه‌ای شهید سلیمانی، نشان‌دهنده ترس دشمن از نام این شهید است/ اضمحلال استکبار و تقویت وحدت ملی بعد از شهادت حاج قاسم

ترور رسانه‌ای شهید سلیمانی، نشان‌دهنده ترس دشمن از نام این شهید است/ اضمحلال استکبار و تقویت وحدت ملی بعد از شهادت حاج قاسم
استاندار زنجان با اشاره به ترور رسانه‌ای جبهه مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این اقدامات، نشان می‌دهد که دشمن از نام شهید سلیمانی بیشتر از خود آن شهید می‌ترسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتح‌اله حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: ترور رسانه‌ای شهید سلیمانی و جبهه مقاومت نشان می‌دهد که تمام اهداف دشمن، عقیم مانده و علی‌رغم تمام سرمایه‌گذاری و شیطنت‌هایی که انجام داده، اضمحلال پیدا کرده و فرو پاشیده است.

وی با بیان اینکه نام و یاد شهید سلیمانی روزبه‌روز زنده‌تر و پاینده‌تر خواهد بود، خاطرنشان کرد: اما دشمنان برای همیشه از این یاد و نام در هراس هستند زیرا خون شهید، حقیقت بوده و حقیقت، همیشه زنده است.

حقیقی با تاکید بر اینکه راه شهید، همیشه زنده، مقاوم و پایدار است، تصریح کرد: کشور ما یک کشور الهی و دینی است که برای بسط عدالت و صلح بنا شده اما امروز ملاحظه می‌کنید که با گذشت یک سال از شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی، دشمن به چه اضمحلال و افتضاحی افتاده است.

استاندار زنجان با اشاره به شرایط کنونی آمریکا و نوکرانش گفت: آمریکا امروز به جایی رسیده که رئیس‌جمهوری آن کشور، قانونی که خودشان مصوب کرده و انتخاباتی که خودشان برگزار کرده‌اند را قبول ندارد که این نشان آشکار اضمحلال است.

وی اظهار داشت: ترامپ به جایی رسیده که این توان را نداشته که حقانیتش را به مردم خود ثابت کند همچنین نوکران استکبار و استبداد نیز به جایی رسیده‌اند که نه تنها دنیا بلکه مردم خودشان حرف‌های آن‌ها را قبول نمی‌کند.

حقیقی افزود: به برکت خون مطهر شهیدان و شهید حاج قاسم سلیمانی، نظام جمهوری اسلامی نسبت به گذشته، همیشه مستمر، پایدارتر و مستحکم‌تر به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی باعث تقویت، استحکام و ارتقای امنیت، اتحاد، وحدت و میثاق ملی شده است، خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، رمز پیروزی همواره در وحدت و اتحاد بوده که خوشبختانه این وحدت در منافع و مصالح ملی امروز نسبت به دیروز خیلی بالاتر و بهتر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683641
ارسال نظر
نظرات