شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 06:19 منتشر شده در مورخ: 1399/10/14 شناسه خبر: 1683817
مطهری در گفت‌وگو با دانا:

رئیس جمهور پاسخگوی عملکرد اقتصادی و سیاست خارجی دولت باشد/ نسبت دادن منتقدان به دشمن جنجال آفرینی است

رئیس جمهور پاسخگوی عملکرد اقتصادی و سیاست خارجی دولت باشد/ نسبت دادن منتقدان به دشمن جنجال آفرینی است
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه آقای روحانی برای اینکه پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره ریاست جمهوری نباشد از اظهارات فرافکنانه استفاده می‌کند، گفت: رئیس جمهور بدش نمی آید همین امروز آخرین روز دولتش باشد تا هر چه زودتر از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.

«اردشیر مطهری»، نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با بیان اینکه اظهارات جنجال آفرین و حاشیه ساز رئیس جمهور به مسئله عادی در کشور تبدیل شده است گفت: متاسفانه هر چند روز یک بار شاهدیم که آقای روحانی مطالبی را مطرح می کنند تا با حاشیه سازی در کشور ذهن مردم را از مسئله اصلی که همان عملکرد دولت است منحرف کند.

وی با بیان اینکه هر کس انتقاد سازنده یا پیشنهادی به دولت دارد آقای روحانی آن را عناد داشتن با دولت برداشت می کنند عنوان کرد: بیشترین شکایت دولت آقای روحانی از نمایندگان است و دلیل آن انتقاد نمایندگان از عملکرد دولت در بخش های مختلف است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه دولت باید نسبت به عملکرد خود در حوزه سیاست خارجی پاسخگوی ملت باشد ادامه داد: درباره برجام حضرت آقا فرمودند مسیر، مسیری نیست که شما غفلت کنید و در تشکیلات مذاکره کننده جاسوس پیدا شود، این برای مردم شفاف است و رهبری هم به مسئله به طور کامل اشراف دارند بنابراین اظهارات رئیس جمهور منطقی نیست.

مطهری با بیان اینکه مردم اجازه دارند اقدامات ما را نقد کنند تاکید کرد: آستانه صبر یک رئیس جمهور باید بالاتر از این ها باشد و حرف منتقدان را شنیده و پاسخگوی آنها باشد.

نماینده مردم گرمسار با بیان اینکه دولت به جای نسبت دادن منتقدان به آمریکا پاسخگوی عملکرد اقتصادی و سیاست خارجی خود باشد تصریح کرد: آقای روحانی در حال فرافکنی است، مشکل امروز کشور ما معیشت و اقتصاد است.

وی با اشاره به اینکه باید نگاه دولت در خصوص کشور داری به داخل باشد تاکید کرد: آقای روحانی برای اینکه پاسخگوی عملکرد خود در دو دوره ریاست جمهوری نباشد از این گونه اظهارات فرافکنانه استفاده می کند، رئیس جمهور بدش نمی آید حتی همین امروز آخرین روز کاری دولتش باشد تا هر چه زودتر از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.

مطهری با بیان اینکه درختی که بیش از 7 سال بار نداشته قرار نیست در چند ماه پایانی ثمری برای مردم داشته باشد تاکید کرد: دولت به احزاب سیاسی آمریکا چشم دوخته است اما این نگاه از همان ابتدا غلط بود.

وی با اشاره به اینکه آقای روحانی نگران بعد از دوران ریاست جمهوری خود باشد گفت: نمایندگان مجلس قطعا ترک فعل رئیس جمهور را پیگیری خواهند کرد، کسانی که در حق مردم ، حاکمیت مظلوم، ولی امر محبوب و مردم کوتاهی کردند منتظر باشند، بنا نیست آنها را رها کنیم؛ اگر از روی دانایی ترک فعل کردند خیانت بوده و اگر از روی نادانی بوده که ترک فعل هر کس حکم متناسب با خود دارد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1683817
ارسال نظر
نظرات