شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:23 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683911
معاون هماهنگ کننده ارتش:

جنایتکاران ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی در انتظار انتقام سخت باشند

جنایتکاران ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی در انتظار انتقام سخت باشند
حبیب الله سیاری گفت: بنا به گفته مقام معظم رهبری این جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش درگفتگو با رهیاب اظهار داشت: ترور حاج قاسم سلیمانی سند محکمی بر رذالت شیطان بزرگ، آمریکای جهان‌خوار و حمایت بی چون و چرا از تروریست در منطقه و عراق است، که انتقام این خون به ناحق ریخته شده از تمامی عاملین و مرتکبین گرفته خواهد شد.

وی افزود: اگرچه جبهه مقاومت و ملت های آزادی خواه در جهان داغدار شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزم مجاهدش ابومهدی مهندس هستند اما طنین گام‌های استوار این سرداران سرافراز در گوش تاریخ باقی خواهد ماند و از هر قطره خون پاک آنان، صدها قاسم سلیمانی در منطقه و جهان خواهد رویید تا خواب را از چشم دولت تروریست آمریکا و تروریسم بین‌الملل در سراسر جهان برباید.

دریادار سیاری گفت: سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی همانطورکه در زمان حیات خود برای انقلاب، محور مقاومت و برقراری امنیت در کشور با روحیه شهادت طلبی فعالیت می کرد پس از شهادت او نیز این مسیر ادامه دارد.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت به برکت خون این شهید بزرگوار و دیگر شهدا با صلابت هرچه تمامتر و اقتدار بیشتر در مقابل سلطه طلبی استکبار در منطقه ظاهر می شود.

معاون هماهنگ کننده ارتش عنوان کرد: بدون تردید خط جهاد ومقاومت با انگیزه‌ای مضاعف در حال فعالیتند تا درخت مقاومت هر روز تنومند تر و شکوفاتر شود.

وی بیان کرد: قطعا مانند گذشته پیروزی از آن مجاهدان این راه مبارک است و آنانکه به این جنایت دل خوش کرده‌ بودند بدانند این گونه اقدامات کور و بزدلانه اراده جمهوری اسلامی ایران را در تداوم بدون تنازل سیاست مقاومت فعال و قوی تر نموده و تلخکامی آنان را زود و شدید خواهد کرد.

دریادار سیاری ادامه داد: تمام افرادی که راه او را دنبال می‌کنند به گونه ای عمل خواهند کرد که این اقتدار و امنیت در کشور پا برجا بماند.

وی خاطر نشان کرد:بنا به گفته مقام معظم رهبری این جنایتکاران با انتقام سخت منتقمین خون سردار سلیمانی در زمان و مکان مناسب روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1683911
ارسال نظر
نظرات