شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 17:16 منتشر شده در مورخ: 1399/10/13 شناسه خبر: 1683917
امام جمعه رودسر:

ضرورت ساخت مسجد در شهرک شهید رجایی رودسر/ در نظر گرفتن سوله برای اقامه نماز در شأن مردم نیست

ضرورت ساخت مسجد در شهرک شهید رجایی رودسر/ در نظر گرفتن سوله برای اقامه نماز در شأن مردم نیست
حجت الاسلام تقی روحانی با تاکید بر لزوم ایجاد مسجد در شهرک شهید رجایی این شهر، گفت: قدر و منزلت مردم در حد سوله برای اقامه نماز نیست که آن به هم صورت موقت وبا هماهنگی شهرداری در اختیار پایگاه قرار داده شده است این در حالی است که اخیراً اعلام کرده اند در این مکان هم نماز نخوانید!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، حجت الاسلام تقی روحانی امام جمعه شهرستان رودسر در افتتاحیه نمایشگاه بانوی بی نشان در گفتگو با خبرنگار ۸دی، با تاکید بر لزوم ایجاد مسجد در شهرک شهید رجایی رودسر اظهار کرد: می بایست مسجدی در این منطقه بنا شود و مردم حول محور خانه خدا و پایگاه بسیج اجتماع کنند و این فضا دائمی باشد.

وی با اشاره به سوله ای که اکنون بعنوان مسجد در اختیار مردم قرار گرفته است افزود: قدر و منزلت مردم در حد این سوله نیست که آن به هم صورت موقت وبا هماهنگی شهرداری در اختیار پایگاه قرار داده شده است این در حالی است که اخیراً اعلام کرده اند در این مکان هم نماز نخوانید!

از عملکرد شورای شهر رودسر گله مندم!

امام جمعه رودسر با گله از ضعف عملکرد شورای شهر این شهر در این رابطه گفت: به عنوان امام جمعه رودسر از عملکرد شورای اسلامی شهر گله مندم، شورای شهر باید دغدغه ی دین مردم را داشته باشد در صورتیکه با وجود تهیه کردن زمینی برای کلنگ زنی و ساخت مسجد، مخالفت می کند که این اقدامی خلاف اسلام و دین است.

وی با بیان اینکه اسلام وقتی حاکم شد، پیامبر (ص) وقتی به سمت مدینه هجرت کرد، اولین کاری که انجام داد ساخت مسجد بود، لذا مسجد قبا ساخته شد، گفت: ما در انقلاب اسلامی نیز باید این را الگوی خود قرار بدهیم اما شورای اسلامی نه تنها مسجدی نساخت یلکه جلوی ساخت مسجد را هم می گیرد.

حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه گویا شورای اسلامی شهر تنها نام اسلام را یدک می کشد افزود: به همت جوانان پرشور منطقه و مردم خوب و پرانگیزه محل، فرماندهی سپاه شهرستان و همکاری شهردار، ان شاءالله با عنایت حضرت زهرا(س) کلنگ مسجد را در این منطقه را به زمین خواهیم زد و رو سیاهی برای شورای اسلامی شهر می‌ماند که نام اسلام را یدک می‌کشند اما خلاف اسلام عمل می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آقایان باید به فکر دین مردم هم باشند، مردم محل استشهادیه جمع کردند و برای مسئولین فرستاند، ولی به یک بهانه بسیار واهی و شاید هوای نفسانی باعث شد که جلوی ساخت مسجد را البته در حد خودشان گرفتند، اما ما این کار را دنبال خواهیم کرد و کلنگ مسجد را در این منطقه به زمین خواهیم زد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1683917
ارسال نظر
نظرات